Завдяки наркотикам у Ватутінській школі учні ловлять Покемонів без телефонів

Опубліковано: 16.09.2016

У школі №6 с. Ватутіне Черкаської області “траву” деякі старшокласники можуть придбати, не виходячи за територію . «Недалеко від нашої школи проживає «торгаш». Ті, хто курить марихуану можуть спокійно подзвонити, замовити і через пару хвилин той принесе, – запевняє хлопець. – Інші ходять до нього додому. Курять і хлопці, і дівчата. Для них то як газіровки випити». Купують у розповсюджувача повну або половину сірникової коробки «травки». Ціна 100-50 гривень. “Можуть десь заховатись і прямо на території школи “натягувати банку”.

Хоча переважно збираються після учоби і йдуть в якийсь підвал, – продовжує школяр. – Навчилися приховувати, що ні вчитель, ні батьки не помічають їхнього стану”, – повідомив 16-річний учень школи Олександр. Веде до підвалу двоповерхівки.

В одному з темних приміщень стоїть саморобний стіл. На ньому лежать шматки фольги і перерізана навпіл пластикова пляшка. Цим користуються для паління наркотиків. Сусіди скаржаться на молодиків, які часто невеликими групами заходять в під’їзд. -В під`їзді воняє паляним. Знаю, шо наркомани. Але не хочу зв’язуватися. Хто знає, що в них у тих головах, – зазначила 53-річна жителька села.

351937056_1_644x461_iphone-4s-32-gb-kiv_rev001

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.