Гороскоп на 17 вересня

Опубліковано: 17.09.2016

garoscop4

Овен

День сприяє серйозної роботи і здійснення сміливих задумів. Ви зможете розраховувати на допомогу своєї “другої половини”. Якщо вирішується житлове питання, то необхідно буде “покрутитися”, щоб не залишитися в дурнях. Успішним виявиться звернення в органи влади.

Телець

День гарний для любовного пояснення, одруження, домашнього свята. Не спокушайтеся привабливими пропозиціями. Постарайтеся лягти спати раніше. Не варто розслаблятися! Вам необхідні сьогодні воля і розум.

Близнюки

Енергії у Вас сьогодні хоч відбавляй. Можливі проблеми з травленням. Вам можуть зробити вигідну ділову пропозицію, від якого не варто відмовлятися. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Рак

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Будинки будуть панувати мир і спокій, настрій і самопочуття будуть на висоті. Незважаючи ні на які труднощі і перешкоди на Вашому шляху до перемоги і успіху, постарайтеся зберігати спокій, нові знайомства небажані. Ймовірні зустрічі з впливовими людьми.

Лев

Розташування планет перешкоджає нормальному перебігу всіх справ. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Відносини з коханою людиною можуть опинитися під загрозою – хтось із Вас двох прийме остаточне рішення про розставання. Ваш настрій покращиться.

Діва

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом – Ви сьогодні дуже неуважні. Слід зверніть увагу на вирішення професійних завдань. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Добре підуть справи у банківських службовців.

Терези

Сьогодні Ви організовані, зібрані, здатні виконати велику роботу. Сьогодні можна сміливо брати позички і робити грошові вклади під відсотки. Сміливо проявляйте ініціативу, висувайте на розгляд колег і начальства свої ідеї та пропозиції. Захоплений і тривала праця – ось символ сьогоднішнього дня.

Скорпіон

Сьогодні Ви будете надто дратівливими, повністю підкорятиметеся мінливому настрою. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Страждаючим хворобами шлунка рекомендується виключити сьогодні зі свого меню солоне і гостре. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Стрілець

День передвіщає відмова високопосадовців підтримати Вас. Можливо, прийшла пора відплатити тим, хто безоплатно допомагав Вам раніше. Хороший момент для початку ремонту, переробок у квартирі, покупки меблів. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Козеріг

Сьогодні Вас чекають фінансові втрати – все із-за Вашої надмірної самовпевненості. Ви ведете правильну фінансову політику, але постійно виникають спокуси, і треба розумно розпорядитися своїми коштами. Несприятливий день для активності в справах, натиску, завзятості в досягненні мети. Будьте обережніше стриманішим у фінансових справах.

Водолій

Сьогоднішній вечір зробить подружні стосунки гармонійнішими. День пройде ефективно, якщо Ви спрямуєте свій потенціал на вирішення справ, що потребують фізичне навантаження. Ніхто сьогодні не буде скаржитися на відсутність натхнення. Увечері добре розім’ятися в тренажерному залі.

Риби

Сьогодні будьте тихіше води, нижче трави. Ви станете ще більш серйозним і працьовитим. Спроби зрозуміти ситуацію і розібратися в ній за допомогою аналізу виявляться марними. Вирушаючи всією сім’єю на дачу, в ліс.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.