Без обмежень: українці в трійці найкращих на Паралімпійських іграх-2016

Опубліковано: 18.09.2016

1404013

У суботу, 17 вересня, на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро пройшов останній день змагань. Збірна України завершила свій виступ зі 117 медалями.

 

Підсумкові золоті нагороди нашій команді принесли чоловіча і жіноча команди збірної з плавання. Золоті медалі в останній день вибороли Єлизавета Мережко, Максим Веракса і Анна Стеценко.

У жіночому запливі на дистанції 100 метрів вільним стилем (категорія S6) найкращий результат показала Єлизавета Мережко, яка випередила свою співвітчизницю Вікторію Савцову і Еллі Робінсон з Великобританії. У чоловічому запливі на 50 метрів вільним стилем (категорія S12) перемогу здобув Максим Веракса. На фініші він обігнав Дмитра Салея (Азербайджан) і свого співвітчизника Іллю Яременка. А в жіночому запливі на 100 метрів на спині (категорія S13) перемогла Ганна Стеценко. Друге місце на рахунку Еббі Кейн з Великобританії, третє – Катя Дедекінда з Австралії.

Отже у підсумку українці посіли третє місце за загальної кількістю завойованих медалей – 117 медалей: 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.