Як уникнути сезонних хвороб?

Опубліковано: 18.09.2016

%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

У період зміни теплих та холодних сезонів людина переживає стрес, який змушує прокинутися хронічним захворюванням. Тож спеціалісти радять подбати про здорове харчування та приймати кисневі ванни під час лісових прогулянок восени, повідомляє “Gazeta.ua”.

“В період зміни клімату людина відчуває сильні переживання, як на фізичному так і на психологічному рівнях. Організм намагається кинути усі сили на боротьбу з негативними зовнішніми факторами. Надмірні витрати сил призводять до зниження захисних здібностей організму”, – кажуть дослідники.

Переохолодження є не менш серйозним фактором, який впливає на здоров’я людини. Організм, який звик до високих температур, може “образитися” через відсутність шалика чи шапочки під час вечірніх прогулянок чи ранкової пробіжки та викликати загострення хронічних хвороб.

Проте найсуворішими восени є сезонні віруси. І вони жорстокі до тих людей, хто влітку не подбав про підвищення імунітету. Пережитий у вересні-жовтні грип – вірний товариш для хронічних недуг, які стають активнішими та вражають тіло людини. Це можуть бути хвороби серця, шлунку та погіршення кровообігу.

Осінь є найбільш вдалим часом для відвідин сімейного лікаря, консультацій зі спеціалістами з метою профілактики хвороб та підвищення імунітету. Також помічниками стануть зміни до більш здорових графіків активності та відпочинку, та перехід на здорове харчування, насичене вітамінами та поживними речовинами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.