Які зупинки Уманського району мають новий дизайн?

Опубліковано: 18.09.2016

1

На засіданні виїзної колегії райдержадміністрації, що відбулася 20 квітня 2016 року, сільським (селищним) головам було рекомендовано провести роботи по ремонту автобусних зупинок громадського транспорту, їх художньому оформленню, а також влаштуванню благоустрою біля них.

В першу чергу потребували ремонту автобусні зупинки в селах: Гереженівка, Гродзеве, Громи, Затишок, Малий Затишок, Кочержинці Ропотуха, Текуча, Ятранівка.

На сьогодні відремонтовані та художньо оформлені автобусні зупинки в населених пунктах: Антонівка, Беростівець, Вільшана Слобідка, Бабанка, Городецьке, Громи, Доброводи, Посухівка, Старі Бабани, Черповоди.

В селищі Бабанка та селі Городецьке художньо оформлені автобусні зупинки з полегшених будівельних конструкцій. Автобусні зупинки також відремонтовані в населених пунктах: Аполянка, Вільшанка, Гереженівка, Городниця, Громи, Затишок, Іванівка, Колодисте, Коржова, Коржова Слобідка, Коржовий Кут, Краснопілка, Ладижинка, Пугачівка. Рогова, Ропотуха, Собківка, Степківка, Сушківка, Танське, Томашівка.

А от є села, в яких ремонт зупинок та їх художнє оформлення ще не розпочато. Але ж безпечне місце очікування громадського транспорту та облаштована територія для зупинки є важливим фактором для усіх мешканців. Ці споруди мають слугувати візитівкою кожного села Уманщини.

Джерело – Уманська зоря

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.