У Черкасах присвятили музей вчителям, що побували в зоні АТО

Опубліковано: 20.09.2016
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Сьогодні в обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулося відкриття експозиційної зали «Воїни світла», присвяченої освітянам, які були або нині перебувають в зоні АТО. Таких на область тридцять три особи, троє з них загинули на Сході. У музеї представлені речі, малюнки дітей, вірші, документи учасників бойових дій та волонтерів, уламки боєприпасів та ін. Повідомляє ПГО «ТРК «Громадське радіо».

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, яка розповіла , що у ході щорічної конференції Ліги старшокласників Черкащини у 2016 році було прийняте рішення провести обласну акцію, присвячену учителям-учасникам АТО «Випробування мужністю: освітяни Черкащини на варті миру». Результатом  тривалої роботи учнів та педагогічної спільноти Черкащини стала книга-проект «…Шикувалися воїни світла….  Оповідь про героїв», у якій розповідається про учасників АТО, учителів – воїнів Черкаської області, справжніх захисників Вітчизни і зала «Воїни світла». Частина зібраного матеріалу увійшла до експозиції новоствореного музею.

На заході слово мали педагоги-учасники АТО Богдан  Черниш, учитель математики Жашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради, та Андрій Луговацький, учитель економіки Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради, які висловили подяку за запрошення на проведення цього заходу і запевнили освітянську громаду, що вони прикладуть усі зусилля для того, щоб передати свої вміння підростаючим захисникам Вітчизни. Мав слово також керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко.

Вчитель економіки Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Андрій Луговацький військову службу ніс поблизу Донецького аеропорту і служив під час 4 хвилі мобілізації Каже, що «патріотизм не прикривається красивими словами, а є тихою роботою». Своїх вихованців, які розпитують про його службу, називає «поколінням вихованим війною».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.