Антон Яценко: Треба негайно розірвати будь-які стосунки з країною-агресором – РФ

Опубліковано: 21.09.2016

Народний депутат України Антон Яценко пояснив, чому у Верховній Раді не голосував за постанову про нелегітимність виборів до Держдуми РФ сьомого скликання.

«Переконаний, що ми мали ще 2,5 роки тому, після анексії Криму та розв’язання, фактично, війни на Донбасі, розірвати будь-які стосунки, як би це не було боляче, з країною-агресором – РФ. Замість цього влада, до якої я, до- речі, в опозиціі, замилює очі людям, приймаючи гучні, але суто декларативні постанови, а при цьому ще й активно веде бізнес з РФ.», – обурився Яценко на своєму Facebook.

Політик переконаний, що будь-які напівміри та нікчемні папірці нічого суттєво не змінять, і направлені виключно на дешевий піар. Антон Яценко заявив, що поважає людей, які його обрали, тому не хоче приймати участь у такому маскараді і не голосував за цю постанову.

Така ситуація нагадала нардепу колоритного персонажа у відомого письменника Михайла Зощенка – бабу Феклу, яка полюбляла ходити і до церкви, і на радянські партійні зібрання, присвячені темі атеїзму.

«Не можна дивитись на анексію Криму, одночасно маючи Посольство РФ в Києві та відділення “Сбербанку Росіі” і т. д.  Не можна голосувати за нелегітимність Госдуми, одночасно ведучи переговори з російським Газпромом.  Не повинно бути подвійних стандартів, не треба дурити людей! Я – НЕ БАБА ФЕКЛА, на відміну від багатьох сьогоднішніх “політиків” і “патріотів”», – написав Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9dd-1

 

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.