Гороскоп на 21 вересня

Опубліковано: 21.09.2016

garoscop4

Овен

Дуже ймовірно, що день почнеться з конфлікту. Ваша стриманість буде сприйнята близькою людиною як неувага, що може призвести до непорозумінь та образ. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Хочеш не хочеш, а доведеться розщедритися, адже всього не заплануєш.

Телець

Сьогодні чекають незаплановані витрати. Не поспішайте довіряти малознайомим людям. Хороший день для будь-якої роботи і спілкування з тими, хто близький Вам по духу. Сміливо призначайте побачення.

Близнюки

Сьогодні хвилює Вас проблема постане перед Вами в повному обсязі. Сьогодні спробуйте об’єктивно оцінити ситуацію, проявіть такт і добросердя. Несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, однак, все за щоб ви не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано. Перевантаження небезпечні нервовим зривом.

Рак

Сьогоднішній день – найкращий фон для ділових поїздок і переговорів. Якщо Ви добре попрацювали, то сьогодні зберете славний урожай. Невдалий день для сексу. Увечері чекайте приємних гостей.

Лев

Сьогодні до вас звернуться з діловою пропозицією, але приймати його відразу не варто, так як воно виявиться не дуже вигідним для вас. Виключіть сьогодні зі свого меню м’ясо, замініть його овочами. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Успішні знайомства і поїздки.

Діва

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. Мрії повинні відповідати реальності. Романтичний настрій не дозволить займатися нудною роботою. Вдалі комерційні операції, можлива допомога з-за кордону.

Терези

Сьогодні є небезпека потрапити під вплив власних ілюзій і самообману. Ви зможете розраховувати на допомогу своєї “другої половини”. Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.

Скорпіон

Цей день дуже сприятливий для мандрівки, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яку подорож. Не спокушайтеся привабливими пропозиціями. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне Вас новими ідеями. Ймовірно романтичне знайомство з людиною здалеку.

Стрілець

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. Можливі проблеми з травленням. Сьогодні може бути прибуток від справи, в яку Ви вклали чимало коштів і енергії, або матеріальне заохочення. Добре підуть справи на біржі.

Козеріг

Сьогодні Ви бадьорі й ініціативні, всі справи будуть вдаватися. Будинки будуть панувати мир і спокій, настрій і самопочуття будуть на висоті. Можливо, сьогодні, Вам запропонують вигідну справу. У першій половині дня можливі порушення планів.

Водолій

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Нові зв’язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Вірогідні конфлікти з близькими, особливо зі старшими родичами.

Риби

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Слід зверніть увагу на вирішення професійних завдань. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт. Сприятливі підприємництво і торгівля.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.