Гороскоп на 22 вересня

Опубліковано: 22.09.2016

grskppp

Овен

День гарний для самоосвіти і розширення загального кругозору. Зустріч з друзями обіцяє цікавий вечір. Щоб уникнути неприємностей, можливо, вам необхідно змінити манеру поведінки і ставлення до деяким знайомим. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

Телець

Цей день – чудовий умова для активного відпочинку з сім’єю, для занять спортом. Уникайте натиску і надмірної наполегливості у спілкуванні з коханою людиною. Спілкування з близькими і коханими принесе задоволення. Будьте обережні з електроприладами.

Близнюки

День гарний для ділових починань. Лінь і неуважність можуть звести нанівець всі ваші досягнення. Роботи опиниться знову в надлишку, але вона, як ніколи, Вас дратує і стомлює. Побільше рішучості і зосередженості.

Рак

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Не виключено, що Вас розчарують дії близьких людей. Зірки нагадують про те, що потрібно відвідати рідних. Вплив планет нейтральне – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

Лев

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Ваша стриманість буде сприйнята близькою людиною як неувага, що може призвести до непорозумінь та образ. Якщо вирішується житлове питання, то необхідно буде “покрутитися”, щоб не залишитися в дурнях. Будьте обережні з літаком.

Діва

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Не поспішайте довіряти малознайомим людям. Постарайтеся лягти спати раніше. Не будьте невдячними.

Терези

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Сьогодні спробуйте об’єктивно оцінити ситуацію, проявіть такт і добросердя. Вам можуть зробити вигідну ділову пропозицію, від якого не варто відмовлятися. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Скорпіон

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Якщо Ви добре попрацювали, то сьогодні зберете славний урожай. Незважаючи ні на які труднощі і перешкоди на Вашому шляху до перемоги і успіху, постарайтеся зберігати спокій, нові знайомства небажані. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Стрільці

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження – так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Виключіть сьогодні зі свого меню м’ясо, замініть його овочами. Відносини з коханою людиною можуть опинитися під загрозою – хтось із Вас двох прийме остаточне рішення про розставання. Вигідно купувати валюту.

Козеріг

День підіб’є Вас на суперечки зі старшими. Мрії повинні відповідати реальності. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Водолій

Цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх відносин. Ви зможете розраховувати на допомогу своєї “другої половини”. Сміливо проявляйте ініціативу, висувайте на розгляд колег і начальства свої ідеї та пропозиції. Вірогідні побутові клопоти.

Риби

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Не спокушайтеся привабливими пропозиціями. Страждаючим хворобами шлунка рекомендується виключити сьогодні зі свого меню солоне і гостре. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.