Щоб потрапити на концерт “Океан Ельзи”, юнак викрав понад 90 тисяч гривень

Опубліковано: 22.09.2016

im578x383-174393877

Минулого понеділка пограбували 45-річну Тетяну Горобець із Звенигородки. Злодій забрав майже все золото, яке мала жінка. Сума збитків складала понад 90 тисяч гривень.

Того дня жінка їздила у Ватутіно до брата, а коли повернулася додому, то виявила, що в неї зникли всі золоті прикраси на загальну суму до ста тисяч. Проте потерпіла не розгубилася, а пригадала, як виходила з дому і зустрілась із сусідом. Той розпитав, куди вона йде. А про юнака у жінки вже давно негативне враження склалось.

Тетяна Горобець викликала свого знайомого – колишнього правоохоронця, і разом з ним пішла до підозрюваного додому. Інтуїція жінку не підвела: виявилось, що це саме цей хлопець вліз через відчинену кватирку у вікні і виніс всі дорогоцінності.

“Не знаю, шо на мене найшло, – розповідає Олег. – Захотілося харашо пожити. Знав, шо в тьоті Тані є гроші. Коли золото вже було в мене, перше, про шо подумав – купити білет на “Океан Ельзи”. В Черкасах у них концерт. Ще хотів телефон хароший”.

Каже, що соромиться тепер ходити повз будинок сусідки.

“Шукаю хоть якусь роботу, – запевняє молодик. – Десь год назад через дурість вже попадав в міліцію. Накрали тоді з друзями заліза. Раніше часто “траву” курив. Зараз нє. Якби тьотя Таня “здала”, мав би жосткі проблеми”.

 

Джерело: http://viche.ck.ua/

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.