Мер міста повернув людям сміття, яке вони викинули в лісі

Опубліковано: 23.09.2016

7870ac716b953e3b5a45a8bee3517534

У Франції в регіоні Пікардія стався інцидент, який засмутив всіх жителів . Під час прогулянки по лісі, насолоджуючись повітрям і природою , чоловік помітив проїжджаючу повз вантажівку . Все виглядало дуже підозріло . Насторожував той факт , що машина їхала по непроїжджій дорозі в середину лісу . Раптом вантажівка зупинилася . Чоловік підійшов ближче , щоб подивитися , що відбувається , і був шокований побаченим .Вантажівка вивантажила гору сміття прямо в лісі. Ті, хто зробив такий жахливий вчинок, скоріш за все, думали, що їх ніхто не побачить, але їм явно не пощастило. Чоловік був вкрай обурений і повідомив про інцидент в мерію міста.

Для мера Крістофера Дітріха цей випадок став останньою краплею , і він вирішив провчити всіх , хто продовжував забруднювати навколишню природу . Щоб зробити їм урок , мер застосував принцип « повернення » . Сміття поверталося на поріг до тих , хто його викидав .Залишаючи сміття в лісі, люди незабаром знаходили його біля свого будинку. Вони дивувалися і сердилися, коли їм повертали їх сміття, але мер на це відповідав: «Я не роблю нічого протизаконного. Я повертаю майно їх законним власникам ».

Такий радикальний метод мав позитивний результат. Звичайно, не всі припинили забруднювати ліс, але дії мера дозволили скоротити незаконний вивіз сміття на 90%! Залишається тільки поаплодувати пану меру за рішучість і сміливість!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.