Антон Яценко у міжнародний день глухих: співчуваю тим, хто не може почути світ – вболіваю за тих, у кого є на це шанси

Опубліковано: 25.09.2016

Антон Яценко у міжнародний день глухих: співчуваю тим, хто не може почути світ – вболіваю за тих, у кого є на це шанси

14495306_968753336603794_7025457322684146773_n
Народний депутат України Антон Яценки согодні, у міжнародний день глухих, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook нагадв про свою ініціативу щодо повернення фінансування кохлеарної імплантації дітям.

“Щиро співчуваю тим, хто, на жаль, не може почути цей світ і всі його неймовірно різні звуки.Та вболіваю за тих, у кого ще не все втрачено і є можливість ПОЧУТИ і ЗАГОВОРИТИ”, – написав Антон Яценко.
Тепер, після 3-річної перерви Міністерство фінансів нарешті відновило фінансування імплантаційного слухопротезування і заклало в проект держбюджету на наступний 2017-й рік 75 млн. гривень.
Малюків, які вкрай потребують такої операції, в Україні більше 270-ти, і завдяки цим грошам, як повідомляє нардеп, за рік проблема буде вирішена майже наполовину . Також Яценко сподівається, що отримати бажане – почути світ і заговорити, зможуть вже в цьому році ще до 50-ти дітей.
“Хочу вкотре подякувати всім активістам та лікарям, які спільно зі мною боролись за повернення фінансування кохлеарної імплантації. Після моїх виступів в Раді, ваших пропозицій та батьківських пікетів, гроші, слава Богу, виділені. Здоров’я цим діткам, щастя і терпіння. Ще трохи, і вони почують нас з вами!”, – написав Антон Яценко у своєму Facebook.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.