Гороскоп на 25 вересня

Опубліковано: 25.09.2016

garoscop4

Овен

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Всі неприємності підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій. Можливий важка розмова з начальством, який врешті-решт піде Вам на користь і сприятиме зміцненню Вашої репутації. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Телець

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження – так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Якщо з ранку Ви ще будете клювати носом, то вже години до одинадцятої Ваша внутрішня енергія почне виливатися назовні. Сьогодні не поспішайте давати згоду, інакше можливі помилки, чреваті серйозними наслідками у відносинах з людьми. Вірогідні побутові клопоти.

Близнюки

День підіб’є Вас на суперечки зі старшими. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Перевіряйте термін придатності на препаратах, які Ви збираєтеся витратити, ні в якому разі не перевищуйте дозування. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Рак

Цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх відносин. Не виключено несприятливий звістка або несприятливий збіг обставин. Якщо у Вас є друзі-іноземці, сьогодні найкращий день для зустрічі з ними. Підвищиться Ваша ділова активність.

Лев

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. На всякий випадок обійдіть питання спадщини, інакше нічого, крім роздратування і образ, не вийде. Судячи з усього, родичі Вашої другої половини звернуться до Вас за порадою та допомогою. Але не приймайте все так близько до серця.

Діва

Сьогодні Вам можуть повернути борг або зробити цінний подарунок. Даремно не обманюйтесь та не впадайте у відчай, невдачі будуть короткочасними. Гарний час для різнобічного спілкування, зустрічей з друзями, партнерства будь-якого виду та проведення культурних заходів. Вдалий день для людей творчих професій.

Терези

Сьогодні слід бути вкрай уважним до свого здоров’я. Виникне безліч невідкладних справ, потребующих граничної зібраності. Не приймайте ніяких важливих рішень і серйозних зобов’язань – на сьогоднішній день час для цього ще не настав. Ймовірна нова романтична зв’язок.

Скорпіон

Цей день сприятливий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. Друзі можуть запросити в театр або в кіно. Деякі, нарешті, знайдуть щось, що давно шукали. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров’ю.

Стрілець

Сьогодні ви будете душею компанії. Звістка, що сьогодні прийде до Вас, стане вельми несподіваним і радісним для всіх домочадців. Поточні справи будуть не дуже складними, але зате прибутковими. Приділіть більше уваги дітям.

Козеріг

День сприяє плідній взаємодії з колегами, родичами і дітьми. Слід на сьогодні по можливості відкласти службове відрядження. Зрадити фантазіям, і Ви не пошкодуєте. Добре підуть справи у фінансистів.

Водолій

Завдяки Вашому досвіду сьогодні вдасться правильно розпорядитися мають засобами. Чоловіки продемонструють готовність до лицарським вчинків. Слід остерігатися прагнення до авторитарності і надмірної прискіпливості до недоліків оточуючих, інакше до кінця дня Ви ризикуєте залишитися на самоті. Вечір багато посветят любові і розваг.

Риби

Сьогодні можна цілком розраховувати на успіх у справах. Можливо, ви відчуєте болю в області шлунка. Ретельніше контролюйте підвищену образливість, щоб уникнути сварок будинку. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.