Сільській раді на Смілянщині земельний орендар має відшкодувати понад півмільйона гривень

Опубліковано: 25.09.2016

124368

Верховним Судом України 14.09.2016 винесено остаточне рішення у справі за позовом Смілянського міжрайонного прокурора про стягнення з фізичної особи на користь Балаклеївської сільської ради понад 500 тис. грн. шкоди у зв’язку з використанням землі без належних для цього документів. Про це пише портал «Діловий регіон».

Установлено, що громадянин придбавши комплекс нежитлових будівель, розташованій на земельній ділянці площею 2,21 га, яка належить Балаклеївській сільській раді Смілянського району, за 4 роки не оформив з територіальною громадою орендних земельних відносин. За розрахунком до місцевого бюджету не надійшло понад 500 тис.грн., які прокурор просив стягнути в судовому порядку.

За рішенням Смілянського міськрайонного суду про задоволення вимог прокурора не погодились суди апеляційної та касаційної інстанцій.

Однак, за ініціативою прокурора Черкаської області, Генеральною прокуратурою України подано заяву про перегляд судових рішень у цій справі Верховним Судом України, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Скасувавши судові рішення судів апеляційної та касаційної інстанцій із залишенням у силі рішення Смілянського міськрайонного суду, найвищий судовий орган вказав на обґрунтованість позиції прокурора у відстоюванні інтересів територіальної громади.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.