Гороскоп на 26 вересня

Опубліковано: 26.09.2016

garoscop4

Овен

Сьогодні необхідно набратися терпіння і витримки, щоб уникнути конфліктів з близькими і підлеглими. Сьогодні спробуйте об’єктивно оцінити ситуацію, проявіть такт і добросердя. Неможливість виконати деякі з них викличе роздратування. Добре підуть справи у банківських службовців.

Телець

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Якщо Ви добре попрацювали, то сьогодні зберете славний урожай. Сьогодні несвідомо можуть бути знайдені цікаві і оптимальні способи вирішення застарілих проблем. Виявляться корисними поради та рекомендації друзів, з якими вас пов’язують тривалі відносини. Захоплений і тривала праця – ось символ сьогоднішнього дня.

Близнюк

Сьогодні Ви будете користуватися рідкісним успіхом у протилежної статі. Виключіть сьогодні зі свого меню м’ясо, замініть його овочами. Придбане сьогодні або виявиться прихованим браком, або незабаром розчарує Вас. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Рак

День сприяє серйозної роботи і здійснення сміливих задумів. Мрії повинні відповідати реальності. Швидше за все, вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Лев

День гарний для любовного пояснення, одруження, домашнього свята. Ви зможете розраховувати на допомогу своєї “другої половини”. Спортивна тренування може закінчитися травмою. Будьте обережніше стриманішим у фінансових справах.

Діва

Енергії у Вас сьогодні хоч відбавляй. Не спокушайтеся привабливими пропозиціями. Dваша прискіпливість може спровокувати конфлікт між Вами і коханою людиною. Увечері добре розім’ятися в тренажерному залі.

Терези

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Можливі проблеми з травленням. Можливі перебої в подачі електроенергії. Вирушаючи всією сім’єю на дачу, в ліс.

Скорпіон

Розташування планет перешкоджає нормальному перебігу всіх справ. Будинки будуть панувати мир і спокій, настрій і самопочуття будуть на висоті. Якщо ви міняєте роботу, то є шанс успішно оформиться на новому робочому місці або приступити до здійснення сміливого проекту. Допоможіть оточуючим і вони будуть Вам вдячні.

Стрілець

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом – Ви сьогодні дуже неуважні. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Можливі незаплановані доходи, проте майже все доведеться витратити на дітей чи на підготовку до майбутнього від’їзду у відпустку всією сім’єю. Добре підуть справи у комерсантів.

Козеріг

Сьогодні Ви організовані, зібрані, здатні виконати велику роботу. Слід зверніть увагу на вирішення професійних завдань. Радісним і корисним виявиться спілкування зі старшими родичами, з друзями. Вигідно продавати валюту.

Водолій

Сьогодні Ви будете надто дратівливими, повністю підкорятиметеся мінливому настрою. Сьогодні можна сміливо брати позички і робити грошові вклади під відсотки. Швидше за все, саме цей день дозволить Вам прийти до згоди з партнером або знайти мир у душі. Будьте обережні з комп’ютером.

Риби

День передвіщає відмова високопосадовців підтримати Вас. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Того, хто не замислюється про далекі труднощі, чекають близькі неприємності. Будьте обережніше з отруйними речовинами, ретельно дотримуйтесь дозування ліків.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.