Антон Яценко поставив на місце шахраїв-рейдерів Василя Шкута, Олега Баштана та його коханку Лісовенко (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 27.09.2016

Народний депутат України Антон Яценко назвав наклепом і провокацією чергові обвинувачення в свою адресу від Василя Шкута, який звинуватив нардепа у відкритих погрозах.

«Видуману новину, яку наразі опублікували усі, кому не ліньки, вважаю черговою провокацією, організованою АТОшником Василем Шкутом, який намагався відібрати землі у черкащан, Олегом Баштаном, депутатом облради та фермером, який хоче заграбастати Христинівські землі, та його коханкою Наталією Лісовенко, яка на право і на ліво ллє бруд в соцмережах, прикриваючись псевдонімом Христина Українська», – написав Антон Яценко у своєму Facebook.

Нардеп переконаний, що теперішні «наступи» в соцмережах славнозвісного АТОшника-рейдера Василя Шкута, пов’язані з тим, що Яценко постійно перешкоджав його спробам захопити землю.

«Враховуючи те, що цьому злочинцеві-добробату я нібито погрожую, звертаюсь до СБУ та МВС з проханням розслідувати цей факт можливих погроз з моєї сторони, який, я впевнений, не підтвердиться. Крім того, один з постів, опублікованих на сторінці Шкута (моя фотографія з прицілом на лобі), вважаю погрозою моєму життю і негайно звертаюсь з відповідною заявою про злочин до правоохоронних органів, з вимогою відкрити кримінальне провадження за статтями 344 «Втручання у діяльність державного діяча» та 346 «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча» Кримінального кодексу України», – заявив Антон Яценко.

Нагадаємо, це не перший випадок реальних погроз зі сторони АТОшника Василя Шкута Яценкові, який заважає першому рейдерити Черкаську землю.

За попереднім вже відкрито кримінальне провадження та проводяться слідчі дії. Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі виклав скан-копії листів від Черкаської поліції та обласної прокуратури, які повідомляють про початок досудового розслідування. Нардеп висловив сподівання, що і останні факти погроз будуть доведені, а винуватця покарають згідно закону.

«Не шановний пане Шкут, звертаюсь до вас на звичному для вас тарнадівсько-бандитському жаргончику: Що б ви не робили, які б пред`яви не кидали, закінчуйте із своїм дешевим понтом з надуманими погрозами. Нічого у вас не вийде! Я не дам вам відібрати землю у селян! P.S. Не розумію, скільки ще подібна шваль буде тероризувати черкащан і взагалі всіх, хто живе в країні, цинічно прикриваючись всеукраїнською трагедією під назвою АТО?», – написав Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

0-02-05-01366dbcfdf3ecf5de2c8fa47c82076e91c1bbe723f8634da12c9662722bd0ea_full

0-02-05-cac14b71aea5c047549f59db707a0289b4af624dd08e6a24f39d08e1fc6328b0_full

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.