КП “Уманьводоканал” закликає громадян до повірки водолічильників

Опубліковано: 27.09.2016

lfg2dj9veh8

Відповідно до положень частини 4 статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» періодична повірка засобів обліку води, які є власністю фізичних осіб та результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб послуги водопостачання, проводиться підприємством, що надає послуги з водопостачання за рахунок тарифів на водопостачання та водовідведення.

Відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення, затвердженого Постановою КМУ №869 від 01.06.2011 року витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування включено у тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

КП «Уманьводоканал» з 2 серпня 2016 року.здійснює безоплатну повірку водолічильників холодної води для фізичних осіб, строк повірки яких завершився. Саме з цієї дати набув чинності новий тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Для повірки лічильників води (строк повірки яких наближається) необхідно звернутися до відділу водозбуту КП «Уманьводоканал» за адресою вул. Горького, 49А або за телефоном 3-41-01. Після чого працівники відділу проводять розпломбування та демонтаж лічильника, виписують акт розпломбування в двох примірниках, один з яких залишається споживачу.
Лічильник направляють в лабораторію для проведення перевірки. Після завершення робіт з повірки засобу обліку лабораторія складає акт виконаних робіт і потім працівники водоканалу проводять монтаж і опломбування лічильника.

Джерело: КП «Уманьводоканал»

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.