Зміни до бюджету, перейменування вулиць та призначення стипендій – про що ще говорили депутати на сесії міськради

Опубліковано: 27.09.2016

575912-300x225

23 вересня відбулась 17 сесія Уманської міської ради VII скликання. Про це повідомляє виконавчий комітет Уманської міської ради.

На порядок денний було винесено понад 60 питань, серед яких основними були виконання міського бюджету та виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за І півріччя 2016 року.

Депутати внесли зміни до міського бюджету на поточний рік у зв’язку із збільшенням обсягів державної субвенції на надання пільг на житлові субсидії населенню у розмірі 550 тис. грн., освітньої та медичної субвенцій на зарплату освітянам у розмірі 198 тис. грн. та медичним працівникам у розмірі 174 тис. грн. Також депутати проголосували за виділення з міського бюджету 186 тис. грн. на проведення капітального ремонту опалювальної системи Будинку ветеранів.

Депутати одноголосно підтримали ініціативу Олександра Цебрія щодо встановлення щомісячної стипендії міського голови дітям загиблих учасників антитерористичної операції в розмірі 1000 грн.

Також завдяки рішенню депутатів іменами загиблих воїнів-учасників АТО Івана Качура і Олега Орлова будуть названі вулиця і провулок мікрорайону «Східний». Перейменовано також вул. Орджонікідзе на вул. Благовісну, пров. Орджонікідзе та Орджонікідзе ІІ на пров. Приємний.

Під час сесії було затверджено міську програму «Безпечне місто» на 2016-2020 роки, спрямовану на посилення заходів безпеки та захисту життя і здоров’я мешканців міста.

Також міські обранці затвердили Програму управління комунальним майном територіальної громади м. Умань до 2020 року та внесли зміни до програми соціальної допомоги «Турбота» і Програми енергозбереження та енергоефективності м. Умань на 2016-2020 роки.

Рішенням сесії було призначено податкового агента за справлянням туристичного збору в м.Умань. Ним стало ТОВ «Нацконтроль».

Також депутати передали 22 будинки з балансу РЕУ на баланс новостворених ОСББ і прийняли у комунальну власність 17 будинків ДП «Рубін».

Всього на сесії були присутні 28 депутатів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.