В Умані, Смілі та Черкасах найбільше ухилянь від строкової служби по області

Опубліковано: 28.09.2016

%d0%b0%d1%80%d0%bc%d1%96%d1%8f-8-768x513

Під час прес-конференції обласний військовий комісар Євген Курбет повідомив, що призов триватиме протягом двох місяців – з 1 жовтня по 30 листопада, інформує журналіст Zmi.ck.ua.

Згідно з плановим завданням, в області мають призвати 528 осіб. З них 80 – у Черкасах.

«У районах проводяться медичні огляди, перевірка готовності до служби. Перші призовники відбудуть на службу до Збройних сил вже 4 жовтня. Службу також нестимуть в лавах Національної гвардії і Державної спеціальної служби транспорту. Не будуть призивати строковиків цієї осені до Державної прикордонної служби. Окрім того, призовників не залучатимуть до виконання завдань в зоні АТО», – зазначив Євген Курбет.

У першу чергу вони призначатимуться до навчальних частин, частин забезпечення. Якщо – до складу бойових частин, то перебуватимуть у пунктах постійної дислокації, які також не залученні до несення служби в зоні АТО.

У багатьох районах Черкаської області є проблеми з неявкою призовників до військкоматів. Найбільшу кількість тих, хто ухиляється від строкової служби, зафіксували у містах — у Черкасах, Умані, Смілі. У сільській місцевості відсоток таких ухилянтів значно менший. Про це сьогодні повідомив обласний військовий комісар Черкаської області Евгеній Курбет, передає кореспондент УНН-Центр.

“Проблеми з неявкою призовників є у багатьох районах. Одна з причин — трудова міграція. Тобто, призовник зареєстрований на території області. Але насправді проживає й працює за її межами, а іноді й за межами країни. Тому якість роботи військкоматів у цих районах незадовільна, кількість тих, хто ухиляється від служби, не тільки зберігається, а й збільшується. Понад 12 тис.призовників перебувають у розшуку”, — розповів Євгеній Курбет.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.