Голова христинівського Держгеокадастру боїться розправи кримінальної групи на чолі з Овчаруком

Опубліковано: 29.09.2016

img_20160926_132129_hdr-1

Історія резонансних подій в м. Христинівка, коли ВО Держгеокадастру С. Видай віддав конфіденційні документи щодо розпаювання с. Ягубець невідомим особам мала продовження. Налякані тим, що рейдери можуть затягнути процес розпаювання, жителі села почали шукати захисту від свавілля місцевих чиновників і поїхали у обласний центр.

Також обмануті селяни зверталися за допомогою до народного депутата Антона Яценка, що, в свою чергу, викликало резонанс через викриті махінації місцевих чиновників, про що вже повідомлялося раніше.

Проте на зустрічі радник  губернатора Володимир Григорович Білик запевнив, що найближчим часом питання буде вирішено,  ситуацію із розпаюванням села він тримає на особистому контролі.

Доречі, ВО Христинівського Держгеокадастру Сергій Видай, при зустрічі із селянами, заявив, що боїться розправи рейдерської групи на чолі з Овчаруком, тому не буде підписувати проектну документацію. Він же обіцяв, що 26 вересня, разом із майбутніми пайовиками та головою Христинівської районної адміністрації Л.Денисюк поїде до Черкас для вирішення питання щодо розпаювання, але несподівано для всіх пішов на лікарняний.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.