Гороскоп на 30 вересня

Опубліковано: 30.09.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

Сьогодні будьте тихіше води, нижче трави. Можливі проблеми з травленням. Ваша комунікабельність має до зустрічей з друзями і близькими людьми. Вдалі комерційні операції, можлива допомога з-за кордону.

Телець

Сьогодні можливі зміни. Будинки будуть панувати мир і спокій, настрій і самопочуття будуть на висоті. Сьогодні надовго не втрачайте дітей з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Страждаючим хворобами шлунка рекомендується виключити сьогодні зі свого меню солоне і гостре. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.

Близнюки

Сьогодні день додасть Вам вольових якостей, що допоможе вирішити багато завдань. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Відповідний момент для візиту до лікаря за рецептом необхідного ліки. Ймовірно романтичне знайомство з людиною здалеку.

Рак

Дуже ймовірно, що день почнеться з конфлікту. Слід зверніть увагу на вирішення професійних завдань. Вам буде супроводжувати успіх у відносинах з протилежною статтю. Добре підуть справи на біржі.

Лев

Сьогодні чекають незаплановані витрати. Сьогодні можна сміливо брати позички і робити грошові вклади під відсотки. Радимо приділити більше часу домашнім справам і не з’ясовувати стосунки з членами сім’ї. У першій половині дня можливі порушення планів.

Діва

Сьогодні хвилює Вас проблема постане перед Вами в повному обсязі. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Успіх Вам гарантований тільки тоді, коли Ви сумете правильно вибрати момент і переконати оточуючих у своїй правоті. Вірогідні конфлікти з близькими, особливо зі старшими родичами.

Терези

Сьогоднішній день – найкращий фон для ділових поїздок і переговорів. Можливо, прийшла пора відплатити тим, хто безоплатно допомагав Вам раніше. Чим складніше Ваша задача, тим краще Ви її реалізуєте. Сприятливі підприємництво і торгівля.

Скорпіон

Сьогодні до вас звернуться з діловою пропозицією, але приймати його відразу не варто, так як воно виявиться не дуже вигідним для вас. Ви ведете правильну фінансову політику, але постійно виникають спокуси, і треба розумно розпорядитися своїми коштами. Можливий важка розмова з начальством, який врешті-решт піде Вам на користь і сприятиме зміцненню Вашої репутації. Будьте обережні з автомобілем.

Стрілець

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. День пройде ефективно, якщо Ви спрямуєте свій потенціал на вирішення справ, що потребують фізичне навантаження. Сьогодні не поспішайте давати згоду, інакше можливі помилки, чреваті серйозними наслідками у відносинах з людьми. Будьте обережні з начальником.

Козеріг

Сьогодні є небезпека потрапити під вплив власних ілюзій і самообману. Ви станете ще більш серйозним і працьовитим. Перевіряйте термін придатності на препаратах, які Ви збираєтеся витратити, ні в якому разі не перевищуйте дозування. Настав час пожинати плоди.

Водолій

Цей день дуже сприятливий для мандрівки, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яку подорож. Вам, можливо, доведеться чимало похвилюватися через те, що син або дочка повернеться додому надто пізно. Якщо у Вас є друзі-іноземці, сьогодні найкращий день для зустрічі з ними. Утримайтеся від важкої їжі.

Риби

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. Не давайте необдуманих обіцянок, не потворствуйте своїм бажанням. Судячи з усього, родичі Вашої другої половини звернуться до Вас за порадою та допомогою. Намагайтеся зберігати спокійний стан душі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.