Гороскоп на 1 жовтня

Опубліковано: 01.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров’я. Постарайтеся уникнути сварки з коханою людиною, можливо, сьогодні це виявиться складно виконати. Вас можуть чекати нагороди або осуду, в залежності від того, як Ви діяли в минулому. Не будьте невдячними.

Телець

День небезпечний для Вас любовними переживаннями, розчаруваннями, інтригами. Довірча бесіда поверне Вам впевненість у своїх силах. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Близнюки

День буде відзначений високою активністю. Ваші думки сьогодні будуть впорядковані і чотки, а мова зрозуміла і переконлива. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожніх аварій. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Рак

День гарний для самоосвіти і розширення загального кругозору. Гроші, які Ви дасте в борг сьогодні, повернуть з великим запізненням, а то й не повернуть зовсім. Протягом дня слід уникати категоричності суджень та індивідуальної роботи, що вимагає зосередженості. Вигідно купувати валюту.

Лев

Цей день – чудовий умова для активного відпочинку з сім’єю, для занять спортом. Не виключено, що ввечері Вас чекає радісна побачення. Будьте у всьому міру, особливо це стосується гострого і солоного. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Діва

День гарний для ділових починань. У другій половині дня суворіше дотримуйтеся дієти. Приділіть особливу увагу розминці або відмовтеся від занять і просто прогуляйтеся на свіжому повітрі. Вірогідні побутові клопоти.

Терези

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Впливові люди допоможуть вашому просуванню по службі. Хочете полюбити королеву або заробити мільйон? Тоді, це Ваш день. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Скорпіон

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Ви будете особливо привітні і привабливі. Неможливість виконати деякі з них викличе роздратування. Підвищиться Ваша ділова активність.

Стрілець

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Бізнесмени зможуть укласти вигідні контракти або знайти надійних партнерів. Сьогодні несвідомо можуть бути знайдені цікаві і оптимальні способи вирішення застарілих проблем. Виявляться корисними поради та рекомендації друзів, з якими вас пов’язують тривалі відносини. Але не приймайте все так близько до серця.

Козеріг

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Ви зможете проявити свої таланти в професійній сфері діяльності. Придбане сьогодні або виявиться прихованим браком, або незабаром розчарує Вас. Вдалий день для людей творчих професій.

Водолій

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Не виключено, що підведуть ті, на кого Ви сподівалися. Швидше за все, вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Ймовірна нова романтична зв’язок.

Риби

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження – так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Настрій може зовсім опуститься до нуля, якщо тільки Ви не зустрінете людину, спілкування з якою змусить Вас забути про неприємний. Спортивна тренування може закінчитися травмою. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров’ю.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.