Гороскоп на 2 жовтня

Опубліковано: 02.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

Сьогодні до вас звернуться з діловою пропозицією, але приймати його відразу не варто, так як воно виявиться не дуже вигідним для вас. Можливі приємні пригоди. Вам можуть зробити вигідну ділову пропозицію, від якого не варто відмовлятися. Не варто розслаблятися! Вам необхідні сьогодні воля і розум.

Телець

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. Ви зможете інтуїтивно зрозуміти як узгодити Ваші особисті честолюбні задуми з бажаннями оточуючих Вас людей. Незважаючи ні на які труднощі і перешкоди на Вашому шляху до перемоги і успіху, постарайтеся зберігати спокій, нові знайомства небажані. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Близнюки

Сьогодні є небезпека потрапити під вплив власних ілюзій і самообману. Ваше почуття може перешкодити Вашій кар’єрі. Відносини з коханою людиною можуть опинитися під загрозою – хтось із Вас двох прийме остаточне рішення про розставання. Ймовірні зустрічі з впливовими людьми.

Рак

Цей день дуже сприятливий для мандрівки, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яку подорож. Зросте ймовірність отруєння. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Ваш настрій покращиться.

Лев

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. Вас буде хвилювати питання матеріального характеру. Сміливо проявляйте ініціативу, висувайте на розгляд колег і начальства свої ідеї та пропозиції. Добре підуть справи у банківських службовців.

Діва

Сьогодні Ви бадьорі й ініціативні, всі справи будуть вдаватися. Не виключено несподівану пропозицію або зустріч з давнім партнером по бізнесу. Страждаючим хворобами шлунка рекомендується виключити сьогодні зі свого меню солоне і гостре. Захоплений і тривала праця – ось символ сьогоднішнього дня.

Терези

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Велика ймовірність тертя в робочому колективі. Хороший момент для початку ремонту, переробок у квартирі, покупки меблів. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Скорпіон

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність. Несприятливий день для активності в справах, натиску, завзятості в досягненні мети. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Стрілець

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків і зборів. Ніхто сьогодні не буде скаржитися на відсутність натхнення. Будьте обережніше стриманішим у фінансових справах.

Козеріг

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Ви поступово втратите відчуття впевненості в собі. Спроби зрозуміти ситуацію і розібратися в ній за допомогою аналізу виявляться марними. Увечері добре розім’ятися в тренажерному залі.

Водолій

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Не виключено, що дехто може неправильно сприйняти Вашу ділову активність і порахувати Вас занадто самовпевненим. Зробите все заплановане на сьогодні, вирішити спірні питання з сусідами, і ви встигнете підготуватися до приходу гостей. Вирушаючи всією сім’єю на дачу, в ліс.

Риби

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження – так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Напружена домашня атмосфера спонукає Вас провести вечір у товаристві друзів. Співпраця принесе Вам прибуток та вигідні ділові зв’язки. Допоможіть оточуючим і вони будуть Вам вдячні.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.