На Черкащині податківці вилучили понад тисячу літрів контрафактного алкоголю із сільського ресторану

Опубліковано: 02.10.2016

14458e70ef9aeddb1498fe855c74fe46

Понад 1 тисячу літрів контрафактного алкоголю вилучила 28 вересня податкова міліція в сільському ресторані Черкаського району. Як поінформував в.о. першого заступника начальника головного управління ДФС у Черкаській області Олег Дерев’янко, внаслідок оперативного реагування співробітники податкової міліції встановили факт зберігання з метою реалізації алкогольних напоїв в пластиковій тарі у приміщенні ресторану.

З незаконного обігу вилучено 202 п’ятилітрові пластикові пляшки, заповнені рідиною з характерним запахом спирту. Загалом вилучено понад 1 тисячу літрів горілчаних напоїв невідомого походження на суму 101 тис. гривень.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання. Проводяться подальші перевірочні заходи для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

О.Дерев’янко наголосив, що у зв’язку з випадками отруєння неякісними алкогольними напоями у різних регіонах України з летальними наслідками, на Черкащині створені та працюють у посиленому режимі робочі групи з цілодобового відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту.

Про це повідомили в управлінні ДФС України в Черкаській області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.