В Уманській колонії знову відгуляли весілля

Опубліковано: 02.10.2016

olya

27 вересня в Уманській виправній колонії №129 відбулась офіційна реєстрація шлюбу двох закоханих Ольги та Василя, – пише сайт 04744.info з посиланням на прес-службу Управління ДПтС України у Черкаській області.

Ольга та Василь вирішили об’єднати свої долі і серця навік. Закохані знайомі уже близько року. Після того як Ольгу було засуджено до позбавлення волі, вони спілкувалися лише шляхом листування, телефонних розмов та короткострокових побачень. Для закоханого Василя цього виявилось мало, він мав велике бажання відвідувати її на тривалих побаченнях. І тому під час одного з короткострокових побачень Василь запропонував Ользі одружитися, на що Ольга з радістю погодилась.

Наречені розповідають, що коли Ольга потрапила в місця позбавлення волі, Василь дуже переймався відсутністю коханої поруч. Проте, це не стало причиною для розірвання стосунків, а навпаки – тільки посилило у нього почуття кохання, бажання стати для Ольги справжньою опорою та підтримкою…

Під час проведення церемонії закохані не приховували свого щастя, міцно тримались за руки та обіймались.

Зі знаменною подією у житті подружжя від щирого серця привітали працівники установи. Прозвучало багато щирих побажань злагоди, достатку, взаєморозуміння та нездоланного кохання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.