Гороскоп на 3 жовтня

Опубліковано: 03.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

На цей день не варто планувати ділові зустрічі. Можливо, у Вас з’явиться бажання що-небудь змінити в житті. Не варто планувати на сьогодні серйозну роботу і важливі зустрічі. Настав час пожинати плоди.

Телець

Активний, творчий день. Ви можете досягти непоганих творчих успіхів. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Утримайтеся від важкої їжі.

Близнюки

День принесе багато тривог і хвилювань, пов’язаних з близькою людиною. В справах слід бути гранично уважними, тому що ви можете зробити елементарну помилку, небезпечну фінансовими втратами. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Намагайтеся зберігати спокійний стан душі.

Рак

Ви відчуєте сьогодні емоційний підйом, однак ні в якому разі не втрачайте розсудливості. Гармонійна космічна ситуація сприяє Вашого фінансового благополуччя. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Не призначайте на сьогодні ділові переговори.

Лев

Сьогодні вам краще відпочити: у справах успіху не чекайте. Вам, можливо, вдасться чітко сформулювати свої цілі і завдання. Сміливо йдіть на контакт з представниками іноземної організації. Приділіть більше уваги коханій людині.

Діва

День відзначений важливими змінами та отриманням несподіваних неприємних звісток. Не забувайте, що перш ніж прийняти яке-небудь рішення, необхідно уважно вивчити ситуацію. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Удача буде супроводжувати Вам на кожному кроці.

Терези

День сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки і послуг. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Хороший день для будь-якої роботи і спілкування з тими, хто близький Вам по духу. Клопоти про надбавку до зарплати можуть виявитися немарними.

Скорпіон

Сьогодні Ви зможете почати будь-складна справа. Зустріч з коханою людиною буде надзвичайно пристрасною. Несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, однак, все за щоб ви не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано. В голову прийдуть плідні ідеї.

Стрілець

Дуже активний, насичений справами і розмовами день. Сьогодні домашніх тварин вести до ветеринара не слід, по можливості відкладіть цей захід на кілька днів. Невдалий день для сексу. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

Козеріг

День навряд чи буде багатий подіями. Брехня і спритність Вам не допоможуть – Ви тільки нашкодите цим собі ще більше. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Будьте обережні з електроприладами.

Водолій

Сьогодні необхідно набратися терпіння і витримки, щоб уникнути конфліктів з близькими і підлеглими. Не виключено, що Ви проведете вечір з близькою людиною в романтичній обстановці при свічках. Романтичний настрій не дозволить займатися нудною роботою. Побільше рішучості і зосередженості.

Риби

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Нарешті принесе плоди справу, яку Ви вже вважали зовсім нікудишньою. Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Вплив планет нейтральне – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.