Антон Яценко: Тим, хто вважає земляків бидлом – не місце у державних структурах (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 05.10.2016

Народний депутат України Антон Яценко вимагає виключення В`ячеслава Зозулі із виконавчого комітету Уманської міської ради.

Свою вимогу нардеп пояснює тим, що член виконкому Уманської міської ради В`ячеслав Зозуля назвав всіх уманчан, своїх земляків – БИДЛОМ.

Це, за словами Антона Яценка, він зробив офіційно, у коментарях до посту Анастасії Кошової в загальнодоступній групі «Уманський політикум» у Facebook (скріншот додається).

«Це, я так розумію, думка  Зозулі про тисячі уманчан, які прийшли на концерт, присвячений Дню міста, і насправді раділи, бо атмосфера там була чудова. Вважаю, що у Виконкомі не місце таким представникам. Тому звертаюсь до мера міста Умані Олександра Цебрія, до секретаря міської ради Людмили Кирилюк та усіх уманських депутатів, незалежно від партійної приналежності (тих, які, звичайно, не вважають бидлом своїх земляків), з вимогою якнайшвидше ініціювати і прийняти рішення відповідно, про виключення В`ячеслава Зозулі із виконавчого комітету міськради», – написав Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Також нардеп попросив максимального репосту своєї вимоги у соцмережах та додав, що В`ячеслав Зозуля мав і сам скласти свої повноваження.

«А по-хорошому, В`ячеслав мав би сам скласти свої повноваження. Бо кожен розуміє, що це не по-європейськи вважати бидлом людей, задля блага яких ти маєш працювати. Переконаний, що таким людиноненависникам, не місце у будь-яких державних структурах», – заявив Антон Яценко.

image 0-02-05-294dbcc9bea52fa35bee21a8fa2ca48eebcd8e97caeb8f2465050f2ab8eb0908_full

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.