Антон Яценко: Умань отримала 15 млн.грн на дороги (ВІДЕО)

Опубліковано: 06.10.2016

Сьогодні, 6 жовтня, Верховна рада України прийняла законопроект №5217 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, в якому враховані положення, розроблені робочою групою на чолі з губернатором Черкаської області Юрієм Ткаченком, у склад якої входили народний депутат України Антон Яценко, Уманський міський голова Олександр Цебрій та нардеп Максим Поляков.

Згідно цих положень парламент виділив 15 мільйонів гривень на ремонт доріг в межах міста Умань.

Стаття 34: «Установити, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій бюджету м.Умань в обсязі 15 мільйонів гривень спрямовується на здійснення заходів з підготовки до відзначення 400-річчя заснування м.Умань, зокрема ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ У МЕЖАХ МІСТА.

«Тривалий час наша робоча група співпрацювала з Урядом. Після чого Кабмін пішов нам назустріч і вніс у законопроект №5217 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, положеннями якого передбачено виділення 15-ти мільйонів гривень на ремонт доріг в межах міста Умань. Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект №5217 з розробленими нами положеннями. Це дуже добра новина. Як кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому ми будемо робити все, щоб якомога швидше вирішити це питання і прискорити освоєння наданих коштів», – написав Антон Яценко на своєму Facebook.

Нардеп зауважив, якщо не встигнуть зробити дороги, будуть намагатись перекинути ці гроші, на якісь інші важливі корисні для уманчан проекти – вуличне освітлення, медичне обладнання , заходи з енергозбереження і енергоефективності та ін.

«Сьогоднішня знакова подія, виділення коштів, вкотре доводить, що спільними зусиллями можна «гори звернути» і зробити Умань зразковим містом», – додав Антон Яценко.

Також нардеп нагадав, що одним з положень прийнятого законопроекту №5217 передбачено, що вже у цьому році держава виділить кошти на імплантаційне слухопротезування (кохлеарну імплантацію) дітям. І, як і обіцяв Антон Яценко, до кінця цього року вдасться пролікувати більше, ніж 50 дітлахів.

Нагадаємо, раніше нардепу вже вдалось добитись того, що у проект держбюджету на 2017-й рік Кабмін заклав 75 мільйонів гривень на лікування глухих дітей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.