Черкащанка стала чемпіонкою світу з панкратіону

Опубліковано: 06.10.2016

17-річна Олександра Вакуленко представила збірну України на чемпіонаті світу з панкратіону (синтез боротьби та рукопашного бою), у Грузії, і здобула золоту медаль.

Як зазначила чемпіонка, шлях до перемоги зайняв у неї два роки і все завдяки наполегливим тренуванням.

«До занять боротьбою заохочував тато, він віддав мене в секцію джиу-джитсу в Лисянці, а коли вона закрилася, двічі на тиждень возив мене на тренування аж під Київ, до тренера з міста Миронівка Максима Морозенка. Він облаштував вдома невеличкий спортзал, де я тренувалася сама і навчала вже своїх вихованців, організувавши секцію бойових єдиноборств», – коментує чемпіонка.

У цьому році Олександра  вступила до Київського національного університету фізкультури та спорту. Хоче стати професійним тренером. У виші ходить до секції тайського боксу.

Олександра Вакуленко є трикратною чемпіонкою України, срібною призеркою з боротьби джиу-джитсу та чемпіонкою світу з панкратіону та джиу-джитсу в Хорватії і Турції. Всі бої спортсменка закінчувала достроково.Раніше брала участь в чемпіонаті Європи в Росії, де здобула «золото» серед дівчат у своїй віковій групі і здолала непереможних чеченських хлопців. Має близько 60 медалей, в основному – золоті.

693f22a836cbf827461debc76ba1b703

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.