Гороскоп на 6 жовтня

Опубліковано: 06.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Велика ймовірність тертя в робочому колективі. Можливі перебої в подачі електроенергії. Сміливо призначайте побачення.

Телець

Сьогодні Вам можуть повернути борг або зробити цінний подарунок. Ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність. Якщо ви міняєте роботу, то є шанс успішно оформиться на новому робочому місці або приступити до здійснення сміливого проекту. Перевантаження небезпечні нервовим зривом.

Близнюки

Сьогодні слід бути вкрай уважним до свого здоров’я. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків і зборів. Можливі незаплановані доходи, проте майже все доведеться витратити на дітей чи на підготовку до майбутнього від’їзду у відпустку всією сім’єю. Увечері чекайте приємних гостей.

Рак

Цей день сприятливий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. Ви поступово втратите відчуття впевненості в собі. Радісним і корисним виявиться спілкування зі старшими родичами, з друзями. Успішні знайомства і поїздки.

Лев

Сьогодні ви будете душею компанії. Не виключено, що дехто може неправильно сприйняти Вашу ділову активність і порахувати Вас занадто самовпевненим. Швидше за все, саме цей день дозволить Вам прийти до згоди з партнером або знайти мир у душі. Вдалі комерційні операції, можлива допомога з-за кордону.

Діва

День сприяє плідній взаємодії з колегами, родичами і дітьми. Напружена домашня атмосфера спонукає Вас провести вечір у товаристві друзів. Того, хто не замислюється про далекі труднощі, чекають близькі неприємності. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.

Терези

Завдяки Вашому досвіду сьогодні вдасться правильно розпорядитися мають засобами. У відношенні з начальством не рекомендується втрачати почуття міри і такту. Тому розплатіться з кредиторами, тим більше, що незабаром фінансові труднощі змінить успіх. Ймовірно романтичне знайомство з людиною здалеку.

Скорпіон

Сьогодні можна цілком розраховувати на успіх у справах. Всі питання, швидше за все, дозволяється з вигодою для Вас. Вас можуть чекати нагороди або осуду, в залежності від того, як Ви діяли в минулому. Добре підуть справи на біржі.

Стрілець

День обіцяє Вам душевну рівновагу, сприяє заходам щодо зміцнення здоров’я. Можливі проблеми матеріального характеру, якщо Ви дозволяли собі розслабитися, то вірогідні фінансові труднощі. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. У першій половині дня можливі порушення планів.

Козеріг

Сьогодні такий день, коли варто віддатися цілком і повністю захватившему Вас почуттю. Виключно плідний робочий день. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожніх аварій. Вірогідні конфлікти з близькими, особливо зі старшими родичами.

Водолій

Сьогодні слід подбати про безпеку своєї і близьких, так як зростає ймовірність отримати травму. Багато хто сьогодні надто емоційні. Протягом дня слід уникати категоричності суджень та індивідуальної роботи, що вимагає зосередженості. Сприятливі підприємництво і торгівля.

Риби

День у цілому сприятливий. Найбільш плідною виявиться перша половина дня, тому спірні питання краще вирішити до обіду. Будьте у всьому міру, особливо це стосується гострого і солоного. Будьте обережні з автомобілем.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.