Антон Яценко відповів активісту, хто насправді вибив 15 млн.грн. на дороги в Умані (ВІДЕО)

Опубліковано: 07.10.2016

Сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній Раді народний депутат України Антон Яценко висловив подяку Прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману від мешканців міста Умань за те, що відгукнувся на їхнє спільне з Черкаським губернатором Юрієм Ткаченком, нардепом Максимом Поляковим та мером Умані Олександром Цебрієм прохання, і було виділено 15 мільйонів гривень на ремонт доріг в межах Умані.

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада проголосувала за законопроект №5217 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, положеннями якого передбачено виділення 15-ти мільйонів гривень на ремонт доріг в межах міста Умань.

“З огляду на жахливий стан доріг у всьому регіоні, закликав Уряд розглянути можливість на наступний рік збільшити фінансування ремонту доріг у всій Черкаській області. За це Кабміну точно будуть вдячні не тільки черкащани, а й всі українці, які їздять цими дорогами. Буду це питання відстоювати”, – написав Антон Яценко у своєму Facebook.

Народний депутат зазначив, що не хоче чути «воплі» активіста, члена Виконкому В`ячеслава Зозулі, який вважає уманчан бидлом, і напередодні розмістив скріни його постів та постів нардепа Максима Полякова. Як відомо, уманський активіст В`ячеслав Зозуля скаржився у статусі на Facebook на те, що не може зрозуміти, хто ж все таки добився коштів на ремонт доріг.

Нардеп ще раз наголосив, що фінансування виділене завдяки співпраці Уряду, губернатора Черкаської області Юрія Ткаченка, мера міста Умані Олександра Цебрія та народних депутатів Антона Яценка та Максима Полякова.

«Шановний пане Зозуля, відповідь щодо депутатів вам дав сам Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, який дослівно мені відповів: Дякую за ваше запитання. Що стосується Умані, задля справедливості хочу сказати, що насправді звертався депутат Поляков і ви до мене звертались. В`ячеслав Зозуля, ще є питання?», – написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.