Гороскоп на 7 жовтня

Опубліковано: 07.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

День гарний для любовного пояснення, одруження, домашнього свята. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Можливі перебої в подачі електроенергії. Будьте обережні з електроприладами.

Телець

Енергії у Вас сьогодні хоч відбавляй. Зустріч з коханою людиною буде надзвичайно пристрасною. Якщо ви міняєте роботу, то є шанс успішно оформиться на новому робочому місці або приступити до здійснення сміливого проекту. Побільше рішучості і зосередженості.

Близнюки

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Сьогодні домашніх тварин вести до ветеринара не слід, по можливості відкладіть цей захід на кілька днів. Можливі незаплановані доходи, проте майже все доведеться витратити на дітей чи на підготовку до майбутнього від’їзду у відпустку всією сім’єю. Вплив планет нейтральне – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

Рак

Розташування планет перешкоджає нормальному перебігу всіх справ. Брехня і спритність Вам не допоможуть – Ви тільки нашкодите цим собі ще більше. Радісним і корисним виявиться спілкування зі старшими родичами, з друзями. Будьте обережні з літаком.

Лев

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом – Ви сьогодні дуже неуважні. Не виключено, що Ви проведете вечір з близькою людиною в романтичній обстановці при свічках. Швидше за все, саме цей день дозволить Вам прийти до згоди з партнером або знайти мир у душі. Не будьте невдячними.

Діва

Сьогодні Ви організовані, зібрані, здатні виконати велику роботу. Нарешті принесе плоди справу, яку Ви вже вважали зовсім нікудишньою. Того, хто не замислюється про далекі труднощі, чекають близькі неприємності. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Терези

Сьогодні Ви будете надто дратівливими, повністю підкорятиметеся мінливому настрою. Вас може чекати багато невідкладної роботи вдома. Тому розплатіться з кредиторами, тим більше, що незабаром фінансові труднощі змінить успіх. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Скорпіон

День передвіщає відмова високопосадовців підтримати Вас. Всі неприємності підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій. Вас можуть чекати нагороди або осуду, в залежності від того, як Ви діяли в минулому. Вигідно купувати валюту.

Стрілець

Сьогодні Вас чекають фінансові втрати – все із-за Вашої надмірної самовпевненості. Якщо з ранку Ви ще будете клювати носом, то вже години до одинадцятої Ваша внутрішня енергія почне виливатися назовні. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Козеріг

Сьогоднішній вечір зробить подружні стосунки гармонійнішими. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожніх аварій. Вірогідні побутові клопоти.

Водолій

Сьогодні будьте тихіше води, нижче трави. Не виключено несприятливий звістка або несприятливий збіг обставин. Протягом дня слід уникати категоричності суджень та індивідуальної роботи, що вимагає зосередженості. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Риби

Сьогодні можливі зміни. На всякий випадок обійдіть питання спадщини, інакше нічого, крім роздратування і образ, не вийде. Будьте у всьому міру, особливо це стосується гострого і солоного. Підвищиться Ваша ділова активність.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.