Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко розповів, як вдалось отримати 15 млн. грн на ремонт доріг в Умані (ВІДЕО)

Опубліковано: 07.10.2016

Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко подякував Кабміну, народним депутатам України Максиму Полякову та Антону Яценку за лобіювання законопроекту № 5217 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, який передбачає виділення 15 мільйонів гривень на ремонт доріг в межах Умані.

 

«Нещодавно з робочим візитом на Черкащину приїздив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, де в нас було, безпосередньо, звернення щодо отримання коштів на ремонт доріг державного значення. І , дякуючи прийнятому рішенню Кабінету Міністрів виділені кошти – 15 мільйонів гривень на місто Умань. Тут проводилася широка робота, зокрема з народними депутатами, такими як Максим Поляков і Антон Яценко. В дійсності ми маємо сьогодні можливість відремонтувати дороги», – прокоментував голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

 

Також Юрій Олегович зазначив, що це  такий безпрецедентний випадок  коли, порівнюючи з минулим роком,  сьогодні більше ніж в 2 рази збільшилось фінансування і проведення ремонтних робіт як на дорогах державного значення, так і на дорогах місцевого значення.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.