Гороскоп на 8 жовтня

Опубліковано: 08.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

Сьогодні можна цілком розраховувати на успіх у справах. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Сьогодні може бути прибуток від справи, в яку Ви вклали чимало коштів і енергії, або матеріальне заохочення. Будьте обережніше з побутовою хімією.

Телець

День обіцяє Вам душевну рівновагу, сприяє заходам щодо зміцнення здоров’я. Зустріч з коханою людиною буде надзвичайно пристрасною. Можливо, сьогодні, Вам запропонують вигідну справу. Ймовірно отримання премії.

Близнюки

Сьогодні такий день, коли варто віддатися цілком і повністю захватившему Вас почуттю. Сьогодні домашніх тварин вести до ветеринара не слід, по можливості відкладіть цей захід на кілька днів. Нові зв’язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Утримайтеся від нестримних бажань у цей день.

Рак

Сьогодні слід подбати про безпеку своєї і близьких, так як зростає ймовірність отримати травму. Брехня і спритність Вам не допоможуть – Ви тільки нашкодите цим собі ще більше. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт. Успішним виявиться звернення в органи влади.

Лев

День у цілому сприятливий. Не виключено, що Ви проведете вечір з близькою людиною в романтичній обстановці при свічках. При зустрічі з коханою людиною, можливі серйозні ускладнення стосунків, аж до сварки. Не варто розслаблятися! Вам необхідні сьогодні воля і розум.

Діва

День буде напруженим з самого ранку. Нарешті принесе плоди справу, яку Ви вже вважали зовсім нікудишньою. Якщо, ви не перебуваєте в шлюбі, то можливо, треба зареєструвати свій союз. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Терези

День передвіщає труднощі у відносинах з колегами, а також з батьками, близькими родичами. Вас може чекати багато невідкладної роботи вдома. Після обіду Ваш настрій зміниться, Ви відчуєте себе більш зібрано, справи підуть краще. Ймовірні зустрічі з впливовими людьми.

Скорпіон

Сьогодні проявіть мудрість і витримку. Всі неприємності підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій. Не варто планувати на сьогодні серйозну роботу і важливі зустрічі. Ваш настрій покращиться.

Стрілець

На сьогодні варто запланувати зустріч з представниками державних контролюючих інстанцій. Якщо з ранку Ви ще будете клювати носом, то вже години до одинадцятої Ваша внутрішня енергія почне виливатися назовні. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Добре підуть справи у банківських службовців.

Козеріг

День додасть рішучості Вашим діям. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Захоплений і тривала праця – ось символ сьогоднішнього дня.

Водолій

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров’я. Не виключено несприятливий звістка або несприятливий збіг обставин. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Риби

День небезпечний для Вас любовними переживаннями, розчаруваннями, інтригами. На всякий випадок обійдіть питання спадщини, інакше нічого, крім роздратування і образ, не вийде. Сміливо йдіть на контакт з представниками іноземної організації. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.