Законопроект Антона Яценка про відміну “Закону Савченко” Рада розгядатиме на наступному пленарному тижні

Опубліковано: 08.10.2016

Народний депутат України Антон Яценко обурений тим, що останнім часом з тюрем повипускали багато злочинців – вбивць, крадіїв, ґвалтівників, розбійників та іншу нечисть. Про це політик написав у соціальній мережі Facebook.

Нардеп зауважив, що ця ситуація нагадує йому уривок із фільму «Холодное лето 53-го года»(рос.), і опублікував відео на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Антона Яценка, все це через Закон № 838-VIII, в народі названий «Закон Савченко».

Нагадаємо, що за його положенням, один день, проведений людиною у СІЗО, прирівнюється до двох днів у виправній колонії (місць позбавлення волі).

“Переконаний, що це неправильно, тому ще у квітні(!) подав проект Закону “Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правил зарахування строку попереднього ув’язнення) №4548”, який фактично відміняє “Закон Савченк”. Тепер маю дуже гарну для всіх новину. Напередодні профільний Комітет Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, до якого я, до речі, також входжу, після тривалої полеміки, схвалив і рекомендував Верховній Раді прийняти мій законопроект у першому читанні з подальшим доопрацюванням”, – повідомив Антон Яценко.

Також рекомендували до розгляду у Верховній Раді аналогічний законопроект №4032, ініційований народними депутатами Бориславом Березою та Ігорем Луценко. А схожий законопроект, ініційований Кабміном, поданий запізно, тому не буде розгядатись Верховною Радою.

“Робитиму все можливе, щоб протягом місяця вдалось зупинити потік звільнених злочинців, вважаю це своїм прямим обов`язком. Бо впевнений, що крадії, вбивці, ґвалтівники, наркодилери та інші «маргінальні елементи» мають бути за гратами”, – запевнив Антон Яценко.

Нагадаємо, розгляд законопроекту планується на наступний пленарний тиждень (17.10-21.10). Антон Яценко сподівається, що Рада прийме закон якнайшвидше і обіцяє тримати усіх в курсі.

Є роман письменника Джерома Cелінджера «Над пропостью во ржи»(рос.), де головний герой ділиться  своїми мріями із сестрою. Він розповідає, що уявляє, як тримає граючих дітей, не даючи їм зірватись у прірву. А я обіцяю зробити все, щоб «прірва» під назвою злочинність, повернулась туди, де їй і місце – у тюрми!”, -додав Антон Яценко.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.