На Черкащині з’явиться завод з виробництва холодильників

Опубліковано: 09.10.2016

613633

Президент холдингу «Сатурн» Олександр Громико планує збудувати на Черкащині завод з виробництва холодильників. Про це повідомляє ubr.ua.

Кілька років тому Громико прийняв рішення створювати абсолютно нові виробництва в Україні, купуючи технології та обладнання в Китаї. Спочатку був побудований завод пральних машин в Каневі.

У найближчих планах – ще одне нове виробництво: в Черкаській області буде побудований завод холодильників.

Засновник і керуючий партнер міжнародної юридичної компанії «Олександров і партнери» Дмитро Олександров переконаний, що рішення всіх проблем в Україні знаходиться в клієнтоорієнтованості.

«Чиновник будь-якого рівня повинен задавати собі питання: Що я можу зробити, щоб бізнес в моїй галузі / регіоні відчував себе краще, а значить, галузь / регіон розвивався Все можна вирішити навіть за нинішньої ситуації в банківській сфері і держрегулювання Було б щире бажання” , – сказав він.

При цьому експерти запевняють, що у інвесторів є інтерес до України.

«Буквально за два останніх місяці у нас було кілька заявок з різних країн Естонська компанія готова інвестувати 30 мільйонів доларів в нерухомість, китайці 20 млн доларів в харчову промисловість, агросектором цікавилися поляки, чехи Ми підбираємо їм під запити варіанти ..», – каже Олександров.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.