Гороскоп на 10 жовтня

Опубліковано: 10.10.2016

csfefvuvag

Овен

Сьогодні проявіть мудрість і витримку. У відношенні з начальством не рекомендується втрачати почуття міри і такту. Чим складніше Ваша задача, тим краще Ви її реалізуєте. Вірогідні побутові клопоти.

Телець

На сьогодні варто запланувати зустріч з представниками державних контролюючих інстанцій. Всі питання, швидше за все, дозволяється з вигодою для Вас. Можливий важка розмова з начальством, який врешті-решт піде Вам на користь і сприятиме зміцненню Вашої репутації. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Близнюки

День додасть рішучості Вашим діям. Можливі проблеми матеріального характеру, якщо Ви дозволяли собі розслабитися, то вірогідні фінансові труднощі. Сьогодні не поспішайте давати згоду, інакше можливі помилки, чреваті серйозними наслідками у відносинах з людьми. Підвищиться Ваша ділова активність.

Рак

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров’я. Виключно плідний робочий день. Перевіряйте термін придатності на препаратах, які Ви збираєтеся витратити, ні в якому разі не перевищуйте дозування. Але не приймайте все так близько до серця.

Лев

День небезпечний для Вас любовними переживаннями, розчаруваннями, інтригами. Багато хто сьогодні надто емоційні. Якщо у Вас є друзі-іноземці, сьогодні найкращий день для зустрічі з ними. Вдалий день для людей творчих професій.

Діва

День буде відзначений високою активністю. Найбільш плідною виявиться перша половина дня, тому спірні питання краще вирішити до обіду. Судячи з усього, родичі Вашої другої половини звернуться до Вас за порадою та допомогою. Ймовірна нова романтична зв’язок.

Терези

День гарний для самоосвіти і розширення загального кругозору. Не рекомендується братися за серйозну і трудомістку роботу на службі і вдома. Гарний час для різнобічного спілкування, зустрічей з друзями, партнерства будь-якого виду та проведення культурних заходів. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров’ю.

Скорпіон

Цей день – чудовий умова для активного відпочинку з сім’єю, для занять спортом. Виникне безліч невідкладних справ – навряд чи їх здійснення піде Вам на користь. Не приймайте ніяких важливих рішень і серйозних зобов’язань – на сьогоднішній день час для цього ще не настав. Приділіть більше уваги дітям.

Стрілець

День гарний для ділових починань. Якщо Ви в сварці, саме час помиритися. Деякі, нарешті, знайдуть щось, що давно шукали. Добре підуть справи у фінансистів.

Козеріг

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Зайве зарозумілість, імпульсивність, можуть стати причиною необачного вчинку. Поточні справи будуть не дуже складними, але зате прибутковими. Вечір багато посветят любові і розваг.

Водолій

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Любовне побачення краще відкласти – ні до чого хорошого воно не приведе. Зрадити фантазіям, і Ви не пошкодуєте. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей.

Риби

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. На вечір можна запланувати похід до перукаря. Слід остерігатися прагнення до авторитарності і надмірної прискіпливості до недоліків оточуючих, інакше до кінця дня Ви ризикуєте залишитися на самоті. В голову прийдуть плідні ідеї.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.