Майже 900 актуальних вакансій запропонували черкаським студентам

Опубліковано: 11.10.2016

Фахівці Черкаського міського центру зайнятості профорієнтаційних заходів провели захід «Ярмарка професій» для студентської молоді Черкаського державного технологічного університету.

До заходу долучились представники обласного і міського центрів зайнятості та керівники найпотужніших підприємств міста: компанія «Група Венето»,  виробничо-будівельна фірма «Сатурн», фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм», ПАТ «Азот», ПАТ«Черкаський шовковий комбінат», торгівельна мережа «Фокстрот», ДП «СанСервіс Столиця», ТОВ КТД “Холод”, ТОВ «Компанія Метал Інвест», ТОВ «МГК-Черкаси», ТОВ «Машинобудівельний завод», ДП «Автоскладальний завод №2», контактний центр «Телеперфоменс» та «Автомобільна компанія «Богдан Моторс»

Як зазначив в. о. ректора ЧДТУ Олег Григор, студенти університету працюють не лише в Черкасах, але і в інших містах. Наприклад, в Кропивницькому працює близько 10% спеціалістів з нашого університету на різних промислових підприємствах.

 «Ми турбуємось про перше робоче місце наших випускників, адже воно дозволить визначитись з професією і майбутнім кар’єрним зростом. На сьогодні тісно та успішно співпрацюємо практично з усіма місцевими підприємствами та центром зайнятості», – прокоментував Олег Григор.

На «ярмарку професій» студенти мали змогу ознайомитися з 900 актуальними вакансіями на ринку праці регіону, поспілкувалися особисто з представниками відділу кадрів різних підприємств, провели першу у своєму житті співбесіду з роботодавцем, скористалися послугами працівників HR-менеджменту.

«У наш час на ринку праці існує незбалансованість попиту і пропозицій, є велика потреба у робітничих професіях. І тому наша задача надати можливість студентам без досвіду роботи поспілкуватися з роботодавцями на різноманітних заходах, якими є ярмарки вакансій та дні відкритих дверей», – наголосила  директор Черкаського центру зайнятості Оксана Щербак. Характеризуючи ситуацію на місцевому ринку раці вона відзначила, що державою передбачено цілий ряд механізмів стимулювання роботодавців.

Також фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних міського центру продемонстрували сучасні підходи та методи ефективного працевлаштування: використання порталів «Труд», «Моя кар’єра», інноваційних методів відео-резюме і відео-вакансії. Під час заходу надавались індивідуальні консультації та проводилося психодіагностичне тестування для виявлення орієнтації на професійну кар’єру із використанням опитувальника «Професійна кар’єра».

693f22a836cbf827461debc76ba1b703

Як відомо, перше працевлаштування завжди складне і хвилююче. Тому роботодавці, які були присутні на заході, допомогли випускникам зробити перші, ще невпевнені, але такі важливі, кроки молоді на своїй професійній ниві.

«Я сам більше як 30 років закінчив вищий навчальний заклад і все життя займаюсь виробництвом. Ми готові брати студентів без досвіду роботи і творити з них гідних спеціалістів та інженерів, які потрібні для нашого виробництва. На роботу беремо лише офіційно і ділимося своїм власним досвідом. Головне, щоб люди мали бажання вчитися», –зазначив  директор групи «Венето» Олександр Згіблов.

У ході спілкування зі студентами Олег Григор наголосив, що: «У будь-якій галузі в Черкасах працюють наші випускники. Це свідчить про те, що ми готуємо кваліфіковані кадри для різних спеціальностей і вони є затребувані на ринку праці».

Кожен роботодавець для зацікавлення випускників саме на його підприємство мав свою стратегію. Наприклад, Олександр Згіблов – генеральний директор компанії «Група Венето» запрошував на роботу спеціалістів машинобудування, інженерів-технологів з металообробки, швейного виробництва, деревообробки та гарантував високу заробітною плату, офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями, використання новітнього та сучасного обладнання під час роботи.

По закінченню заходу всі присутні в черговий раз переконалися у важливості проведення таких заходів і дійшли думки, що потрібно навчатися з перспективою та планувати про майбутнє вже сьогодні.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.