Через затягування справи судом вбивця двох людей із Звенигородщини може не отримати справедливий вирок (відео)

Опубліковано: 12.10.2016

images-2

23 травня 2016 року в с. Ризине Звенигородського району сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої загинуло дві людини. Водій автомобіля, будучи в стані алкогольного сп’яніння, збив двох жінок.

4 серпня 2016 року відбулося судове засідання, і Звенигородський районний суд виніс вирок винуватцю ДТП: позбавлення волі на 4 роки та позбавлення права водити транспортний засіб строком на 3 роки.

Родина загиблих вирішила оскаржити вирок у апеляційному суді Черкаської області, так як розслідування справи проводилося з порушенням, а рішення Звенигородського суду, на їх думку, несправедливе.

«Звенигородський районний суд, очолюваний Дариною Сакун, на нашу думку, виніс несправедливий вирок убивці моїх родичок Максиму Ужвенку, а саме 4 роки позбавлення волі і 3 роки позбавлення водійських прав. Ми вирішили оскаржити це рішення, і подали до апеляційного суду м. Черкас. Засідання двічі переносилося, але ми впевнено боротимемося далі.» – коментує подію Анастасія Яніна, близька родичка загиблих жінок.

«Коли людина сідає за кермо автомобіля в нетверезому стані, то повинна відповідати за власні вчинки! Адвокат винуватця ДТП Руслан Бабенко захищав убивцю, бо він батько 3 дітей і єдиний годувальник в сім`ї… Та, цей “годувальник”, “перший тракторист на село”, не думав ні про своїх дітей, ні про свою родину, сідаючи за кермо в нетверезому стані (2,8 пром. алкоголю в крові). Ніхто під час судового засідання не згадав про стан потерпілих, які поховали маму і дочку в одній могилі! Максим Ужвенко обірвав життя двом надзвичайно добрим жінкам! Ми боремося за те, щоб, вийшовши через 4 роки з тюрми, він не напився і не забрав життя ще когось!!!» – додає Анастасія.

Сподіваємось, апеляційний суд таки відбудеться найближчим часом. Адміністрація сайту Uman News буде слідкувати за ходом справи і буде оприлюднювати нові деталі по справі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.