Гороскоп на 13 жовтня

Опубліковано: 13.10.2016

ye4kaablllo11111-111

Овен

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. Не слід займатися розробкою нових проектів. Хороший день для будь-якої роботи і спілкування з тими, хто близький Вам по духу. Вечір багато посветят любові і розваг.

Телець

Сьогодні Ви бадьорі й ініціативні, всі справи будуть вдаватися. Будьте стриманіші – все буде залежати від Вашого вміння тримати себе в руках. Несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, однак, все за щоб ви не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей.

Близнюки

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Якщо Ви водите машину, будьте уважні на дорозі. Невдалий день для сексу. В голову прийдуть плідні ідеї.

Рак

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Саме сьогодні Вам, можливо, пощастить вирішити проблеми особистого життя. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

Лев

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Любовні розчарування Вами будуть переноситися з працею. Романтичний настрій не дозволить займатися нудною роботою. Будьте обережні з електроприладами.

Діва

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Сьогодні може статися так, що Ви будете залежати від своїх партнерів, тому, втілюючи свої плани в життя, не забувайте про тих, хто допомагав Вам. Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Побільше рішучості і зосередженості.

Терези

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Не починайте сьогодні ніяких серйозних справ, потерпіть до завтрашнього дня. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне Вас новими ідеями. Вплив планет нейтральне – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

Скорпіон

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження – так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Постарайтеся уникнути сварки з коханою людиною, можливо, сьогодні це виявиться складно виконати. Сьогодні може бути прибуток від справи, в яку Ви вклали чимало коштів і енергії, або матеріальне заохочення. Будьте обережні з літаком.

Стрілець

День підіб’є Вас на суперечки зі старшими. Довірча бесіда поверне Вам впевненість у своїх силах. Можливо, сьогодні, Вам запропонують вигідну справу. Не будьте невдячними.

Козеріг

Цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх відносин. Ваші думки сьогодні будуть впорядковані і чотки, а мова зрозуміла і переконлива. Нові зв’язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Водолій

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Гроші, які Ви дасте в борг сьогодні, повернуть з великим запізненням, а то й не повернуть зовсім. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Риби

Сьогодні Вам можуть повернути борг або зробити цінний подарунок. Не виключено, що ввечері Вас чекає радісна побачення. При зустрічі з коханою людиною, можливі серйозні ускладнення стосунків, аж до сварки. Вигідно купувати валюту.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.