Kabanchik тепер в Умані

Опубліковано: 13.10.2016

Уманчани відтепер можуть знайти роботу без проблем.

У місті Умань розпочало роботу онлайн-представництво всеукраїнського сервісу Kabanchik.ua, який призначений для легкого пошуку додаткової роботи.

 

На меті даного сервісу: поєднати зацікавлення людей, виконавців різнопланових послуг та тих, хто можуть надавати такі послуги, гарантуючи їх безпеку та відсутність шахрайства.

 693f22a836cbf827461debc76ba1b703

На сайті представлені різні напрямки послуг.

Лідируючу позицію у пошуку займає категорія «Приватний сантехнік в Умані»

 

Також поширеними є категорії:

●  будівельні послуги

●  домашній майстер

 

 ремонт техніки і, зокрема, ремонт пральних машин – через сайт замовники шукають майстра, здатного швидко та бажано на місці вирішити проблему з технікою.

 

Знайти підробіток через сервіс можна, навіть не маючи певної кваліфікації.

 

За допомогою даного сервісу можна реєструвати завдання, з якими впорається будь-хто: наприклад «накачати/замінити спущене колесо», або «доставити річ з пункту А в пункт Б». Є і такі, як: «постояти в черзі», «допомогти донести сумки до автовокзалу», «допомогти з садом/городом» та інше.

 

Для того, щоб розпрочати роботу на сайті, необхідно зареєструватися і пройти перевірку аккаунта, щоб оцінити всі переваги сервісу: можливість обрати будь-які категорії для пошуку підробітку, оперативну розсилку повідомлень про публікацію нових завдань, гарантовано безпечну функцію оплати через сайт тощо.

 

Зазначимо, що кожен користувач може написати відгук та оцінити якість сервісу Kabanchik.ua.

Задля конкурентних переваг, варто сумлінно працювати над кожним завданням, тільки  так вдасться накопичити багато позитивних відгуків і брати у роботу вигідні завдання. Сайт Kabanchik.ua не тільки для додатково заробітку, а й для основної роботи, – особливо, якщо є можливість працювати над проектами у найпопулярніших категоріях.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.