Подробиці трагічної смерті вагітної дружини АТОвця з Уманського району

Опубліковано: 13.10.2016

728530_1_w_300

6 жовтня в селі Городниця Уманського району на Черкащині загинула 22-річна Марія Тихорська. Її трактором збив односелець Сергій Баранчук, 40 років. Жінка була на дев’ятому місяці вагітності. Повідомляє Gazeta.ua.

— За тиждень Машенька мала народжувати. Чекала на дівчинку. Того ранку коляскою відвозила старшенького Вадика у садочок. Йому 2 роки. В центрі села її збив трактор. Зачепив її ковшом і протягнув кілька метрів. Встигла лише вбік відкинути дитину, — розповідає секретар сільської ради 43-річна Валентина Руда. — Це сталося неподалік сільського ринку. Там завжди людно. Всі кинулися до Маші. Односелець Володя Литвинюк зголосився своєю машиною відвезти її до лікарні. З ними поїхала Машина подруга Лариса. Всю дорогу приводила її до тями. Але врятувати Машу лікарі не змогли. Померло і дитя.

Марія родом із села Синьки Ульянівського району на Кіровоградщині. 2012-го познайомилася з однолітком Лук’яном Желізняком. Мешкати вирішили в Городниці.

— Маша з багатодітної родини. З Лук’яном розписані не були. Купили хату в нашому селі, аби жити окремо від батьків. Мали невеличке господарство. Жінка трохи попрацювала у колгоспній їдальні, потім пішла в декрет. Лук’яна забрали в АТО, — каже жінка.

Поховали Марію 8 жовтня.

— Лук’яна відпустили на похорон. Збирає документи, щоб не повертатися на Донбас, а доглядати сина. Хвилюється, аби дитину не забрали соціальні служби. Бо з Машею не були розписані. Батьківство доводитиме через суд, — додає Валентина Михайлівна. — З хлопчиком займається психолог. Він добре розуміє що сталося, переповідає людям.

— До всього, було людно. Біля ринку стояли машини. Назустріч їхала “Волга”. Відволікся й не помітив Машу, — говорить Валентина Руда. — Сергій був тверезий. Хороший чоловік, роботящий. Має дружину й двох доньок. Старша Іра навчається в училищі, молодша Настя — другокласниця. Просив пробачення у рідних Маші. Казав, готовий помагати їм усе життя.

– Трактор належить місцевому сільськогосподарському підприємству, віз піддони у садок. – розповідає сільський голова Городниці Сергій Якименко, пише Офіційний сайт газети “Черкаський край”. – Машина з навантажувачем. А цей пристрій не позаду, а перед капотом. Їхав з вантажем, тому тракторист, що був за кермом, не помітив на обочині жінки з коляскою. Чи встигла жінка відштовхнути, чи коляска по інерції відкотилась вбік, але хлопчик залишився живий і неушкоджений. А молода мати з ненародженим дитям загинула. Це сім»я учасника АТО, чоловік служив на Сході, щойно повернувся – на похорон. Отака трагедія… Обоє корінні, городницькі, зовсім молоді, жити та бути. Загиблій жіночці в кінці жовтня мало виповнитись тільки 22 роки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.