У Діагностичному центрі Антона Яценка в Умані нова БЕЗКОШТОВНА послуга – УЗД серця! (ВІДЕО)

Опубліковано: 15.10.2016

У Діагностичному центрі в Умані, відкритому за сприяння народного депутата України Антона Яценка, з`явилась нова БЕЗКОШТОВНА функція – ультразвукова діагностика серця.

Тепер жителі міст Умань, Христинівка, Монастирище та прилеглих районів, а також сіл Вишнопіль та Легедзине Тальнівського району зможуть пройти обстеження за допомогою нової діагностичної системи преміум-класу.

УЗД серця, тобто ехокардіографія дає можливість отримання наочного зображення серця і судин та оцінює у режимі реального часу: роботу серцевого м’язу, стан чотирьох камер і клапанів, розміри серцевих порожнин і тиск в них, а також товщину стінок серця, та швидкість внутрішньосердечного кровотоку.

Ультразвукова діагностика серця дозволяє виявити внутрішньопорожнинні тромби, вроджені чи набуті пороки серця, порушення здатності здійснювати цикл певних рухів та клапанні зміни.

Зауважимо, що УЗД не робить ніяких  шкідливих впливів на організм, не травматична, не несе опромінень, болі та побічних ефектів.

Також у Діагностичному центрі Антона Яценка проводять ультразвукове обстеження серцево-судинної системи, органів малого тазу, органів черевної порожнини, молочних залоз та щитовидної залози.

Нагадаємо, окрім огляду в кабінеті ультразвукової діагностики, всі бажаючі можуть безкоштовно пройти обстеження на сучасному обладнанні у кабінеті офтальмології, провести діагностику органів зору, а саме перевірити їх на наявність катаракти і глаукоми, оглянути очне дно, та підібрати окуляри. Також у центрі можна пройти загальні обстеження, тобто вимірювання зросту і ваги та отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого лікаря.

Безкоштовний Діагностичний центр Антона Яценка працює за адресою: м. Умань, вул.Європейська(Леніна),52;  Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00; перерва з13:00 до 14:00; Тел.для запису: 097-599-55-38; (04744) 4-66-93; Тел. для довідок: (096)180-37-11

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.