Гороскоп на 16 жовтня

Опубліковано: 16.10.2016

56cb1c2aa12d6_dcpl0kf0o4s_650x410

Овен

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Не спокушайтеся привабливими пропозиціями. Тому розплатіться з кредиторами, тим більше, що незабаром фінансові труднощі змінить успіх. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Телець

Сьогодні Ви будете користуватися рідкісним успіхом у протилежної статі. Можливі проблеми з травленням. Вас можуть чекати нагороди або осуду, в залежності від того, як Ви діяли в минулому. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Близнюки

День сприяє серйозної роботи і здійснення сміливих задумів. Будинки будуть панувати мир і спокій, настрій і самопочуття будуть на висоті. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. Вигідно купувати валюту.

Рак

День гарний для любовного пояснення, одруження, домашнього свята. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожніх аварій. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Лев

Енергії у Вас сьогодні хоч відбавляй. Слід зверніть увагу на вирішення професійних завдань. Протягом дня слід уникати категоричності суджень та індивідуальної роботи, що вимагає зосередженості. Вірогідні побутові клопоти.

Діва

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Сьогодні можна сміливо брати позички і робити грошові вклади під відсотки. Будьте у всьому міру, особливо це стосується гострого і солоного. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Терези

Розташування планет перешкоджає нормальному перебігу всіх справ. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Приділіть особливу увагу розминці або відмовтеся від занять і просто прогуляйтеся на свіжому повітрі. Підвищиться Ваша ділова активність.

Скорпіон

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом – Ви сьогодні дуже неуважні. Можливо, прийшла пора відплатити тим, хто безоплатно допомагав Вам раніше. Хочете полюбити королеву або заробити мільйон? Тоді, це Ваш день. Але не приймайте все так близько до серця.

Стрілець

Сьогодні Ви організовані, зібрані, здатні виконати велику роботу. Ви ведете правильну фінансову політику, але постійно виникають спокуси, і треба розумно розпорядитися своїми коштами. Неможливість виконати деякі з них викличе роздратування. Вдалий день для людей творчих професій.

Козеріг

Сьогодні Ви будете надто дратівливими, повністю підкорятиметеся мінливому настрою. День пройде ефективно, якщо Ви спрямуєте свій потенціал на вирішення справ, що потребують фізичне навантаження. Сьогодні несвідомо можуть бути знайдені цікаві і оптимальні способи вирішення застарілих проблем. Виявляться корисними поради та рекомендації друзів, з якими вас пов’язують тривалі відносини. Ймовірна нова романтична зв’язок.

Водолій

День передвіщає відмова високопосадовців підтримати Вас. Ви станете ще більш серйозним і працьовитим. Придбане сьогодні або виявиться прихованим браком, або незабаром розчарує Вас. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров’ю.

Риби

Сьогодні Вас чекають фінансові втрати – все із-за Вашої надмірної самовпевненості. Вам, можливо, доведеться чимало похвилюватися через те, що син або дочка повернеться додому надто пізно. Швидше за все, вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Приділіть більше уваги дітям.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.