Запустили сайт для реєстрації волонтерів

Опубліковано: 16.10.2016

volunteer312 жовтня в ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Черкаський обласний Молодіжний ресурсний центр за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту провів презентацію проекту «Паспорт волонтера». Про це повідомляє “Прочерк”.

Про ідею та завдання створення проекту розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський: «Потрібно було створити таку інформаційну систему, щоб будь-яка людина у будь-якому місці могла зайти на цю сторінку і переконатися, що  певна людина є дійсно волонтером і вже приймала участь у різних акціях – ось таким було завдання створення програми «Паспорт волонтера».

Координатор проекту «Паспорт волонтера», Олена Кудрявцева зазначила: “Одним із завдань проекту «Паспорт волонтера» було те, щоб волонтерський внесок молодої людини був зафіксований у певному документі й молода людина могла підтвердити, що дійсно приймала участь у такій-то акції та є волонтером. Також ми прагнемо, щоб бізнес-організації виступили на підтримку волонтерів та могли віддячити їм за активну життєву позицію певним бонусом, яким може бути чашка кави, знижка на продукцію, сертифікат, послуга, квитки, тощо.”

Представники Молодіжного центру зазначили, що відмітки будуть ставитися у «Паспорті волонтера» лише за відмінне та добре виконання роботи, тож волонтери повинно сумлінно та відповідально ставитись до своїх обов’язків на заходах, а також те, що «Паспорт» буде видаватися тим молодим людям, які позитивно зарекомендували себе у волонтерській діяльності Молодіжного центру або організацій-партнерів мінімум на 3 заходах.

З переліком організацій-партнерів (громадських організацій, які потребують волонтерської допомоги та соціально-відповідальних бізнес-партнерів, що хочуть підтримувати волонтерів та надавати певні бонуси), умови отримання «Паспорта волонтера» та більш детальною інформацією про проект усі охочі можуть ознайомитись на сайтах: http://pasportvolontera.com та http://mrc.ck.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.