Гороскоп на 18 жовтня

Опубліковано: 18.10.2016

56cb1c2aa12d6_dcpl0kf0o4s_650x410

Овен

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом – Ви сьогодні дуже неуважні. Можливо, доведеться звалити на себе всі домашні обов’язки або доглядати за хворим родичем. Після обіду Ваш настрій зміниться, Ви відчуєте себе більш зібрано, справи підуть краще. Утримайтеся від важкої їжі.

Телець

Сьогодні Ви організовані, зібрані, здатні виконати велику роботу. Можливі приємні пригоди. Не варто планувати на сьогодні серйозну роботу і важливі зустрічі. Намагайтеся зберігати спокійний стан душі.

Близнюки

Сьогодні Ви будете надто дратівливими, повністю підкорятиметеся мінливому настрою. Ви зможете інтуїтивно зрозуміти як узгодити Ваші особисті честолюбні задуми з бажаннями оточуючих Вас людей. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Не призначайте на сьогодні ділові переговори.

Рак

День передвіщає відмова високопосадовців підтримати Вас. Ваше почуття може перешкодити Вашій кар’єрі. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Приділіть більше уваги коханій людині.

Лев

Сьогодні Вас чекають фінансові втрати – все із-за Вашої надмірної самовпевненості. Зросте ймовірність отруєння. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Удача буде супроводжувати Вам на кожному кроці.

Діва

Сьогоднішній вечір зробить подружні стосунки гармонійнішими. Вас буде хвилювати питання матеріального характеру. Сміливо йдіть на контакт з представниками іноземної організації. Клопоти про надбавку до зарплати можуть виявитися немарними.

Терези

Сьогодні будьте тихіше води, нижче трави. Не виключено несподівану пропозицію або зустріч з давнім партнером по бізнесу. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. В голову прийдуть плідні ідеї.

Скорпіон

Сьогодні можливі зміни. Велика ймовірність тертя в робочому колективі. Хороший день для будь-якої роботи і спілкування з тими, хто близький Вам по духу. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

Стрілець

Сьогодні день додасть Вам вольових якостей, що допоможе вирішити багато завдань. Ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність. Несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, однак, все за щоб ви не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано. Будьте обережні з електроприладами.

Козеріг

Дуже ймовірно, що день почнеться з конфлікту. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків і зборів. Невдалий день для сексу. Побільше рішучості і зосередженості.

Водолій

Сьогодні чекають незаплановані витрати. Ви поступово втратите відчуття впевненості в собі. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Вплив планет нейтральне – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

Риби

Сьогодні хвилює Вас проблема постане перед Вами в повному обсязі. Не виключено, що дехто може неправильно сприйняти Вашу ділову активність і порахувати Вас занадто самовпевненим. Романтичний настрій не дозволить займатися нудною роботою. Будьте обережні з літаком.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.