Олександр Цебрій розповів про ремонт доріг в Умані (ВІДЕО)

Опубліковано: 18.10.2016

Очільник міста Умань Олександр Цебрій у програмі «Разом з мером» на телеканалі «Умань» розказав про те, як ремонтуються дороги у місті і де беруться кошти на їх ремонт.

Уманський керманич повідомив, що спільними зусиллями – співпрацею з народним депутатом Антоном Яценком, губернатором Черкащини Юрієм Ткаченком та іншими народними депутатами, нарешті вдається поступово вирішувати одну із найболючіших проблем – проблему доріг.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада проголосувала за законопроект №5217 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», положеннями якого передбачено виділення 15-ти мільйонів гривень на ремонт доріг в межах міста Умань.

«Я звертався до Кабміну, очільника Черкаської ОДА Юрія Ткаченка і народних депутатів Антона Яценка та Максима Полякова. Наша спільна робота мала позитивні наслідки. На сьогодні є рішення Верховної Ради про виділення 15 млн грн на ремонт дорожнього фонду у місті Умані. Ми знаємо, що у нас більше 100 км доріг без асфальтного покриття і тепер я переконаний, що визначимо підрядника, який якісно виконає ремонтні роботи і ми будемо мати якісне дорожнє покриття у нашому місті», – заявив мер Олександр Цебрій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.