На Черкащині добровільно здали 60 одиниць зброї

Опубліковано: 20.10.2016

9a48dd926f_136360

У Черкаській області два тижні триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв, який розпочався 1 жовтня 2016 року. За час проведення заходів троє осіб, які добровільно здали зброю та боєприпаси звільнені від кримінальної відповідальності.

За два тижня місячника добровільної здачі зброї, до територіальних органів Черкащини добровільно здали 58 одиниць зброї, 13071 боєприпасів, 2 снаряди та 21 спецзасіб. Трьох громадянин звільнено від відповідальності за добровільну здачу зброї, яка зберігалася незареєстрованою.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Черкаській області звертається до всіх громадян області з проханням взяти активну участь у цьому заході. Вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед, дітей. Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю до підрозділів ГУНП.

Довідки за телефонами: (0472) 39-35-20, 39-34-84.

Сектор комунікації Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.