Суддів ховатимуть за державний рахунок

Опубліковано: 20.10.2016

ritual24-kiev4

Суддів в Україні будуть ховати за наші з вами гроші! Так вирішила рада суддів. У документі виписане право на компенсацію їм вартості труни, вінків, пам’ятника та багато-багато іншого. Соціальні мережі вибухнули. Люди не розуміють, чому судді, чиї зарплати набагато вищі за середні по країні, повинні йти в інший світ за держрахунок, за наш рахунок?

Документ було затверджено рішенням РСУ від 16.09.2016 №62, передає depo.ua з посиланням на офіційний сайт ради суддів.

Норму щодо цієї гарантії було закріплено у статті 150 нового Закону про судоустрій і статус суддів. Відповідно до неї головні розпорядники коштів Державного бюджету України щодо фінансового забезпечення діяльності судів забезпечують здійснення судами видатків на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці, у межах видатків, передбачених для судів у державному бюджеті на відповідний рік.

Порядком визначено перелік витрат, що підлягають компенсації, порядок проведення компенсації та питання оплати. Зокрема визначено, що вартість придбання та встановлення пам’ятника не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат,

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.