Антон Яценко: Краще “збирати покемонів” і чесно допомагати людям, ніж бути зразковим на публіку, а в житті рейдером і мародером

Опубліковано: 21.10.2016

Політичні провокації і домисли проти покемонів: народний депутат Антон Яценко спростував звинувачення у так званому «кнопкодавстві».
Вчора Інтернет простір заполонила фотографія, зроблена у Верховній Раді, де парламентар від депутатської групи «Партія Відродження» тримає у руках розгорнуті картки своїх колег.

Далі були жваві дискусії, обговорення, а найбільше – звинувачень.

Нечисті на руку чиновники, нардепи розгорнули цілу акцію проти Антона Яценка, активно поширюючи світлину. Були серед відгуків як позитивні, так і негативні, других, звичайно, врази більше.

Однак уже сьогодні Антон Яценко спростував усі домисли з цього приводу і написав відвертий пост на своїй сторінці у Facebook.

«Останнім часом дуже багато працюю, допомагаю людям , подаю законопроекти. Це не всім подобається! Тому проти мене постійно роблять брудні провокації. Остання – це фото, де я тримаю депутатські картки для голосування. Далі – бруд і домисли! Насправді, у всіх фракціях Парламенту картки зберігаються разом і кожен перед засіданням депутат бере свою картку.
Оскільки фото вже зроблено після 18-ї вечора, депутати здали картки, і я серед них шукав свою, а вже потім спікер Андрій Парубій продовжив засідання», – пише народний депутат.

Парламентар закликав своїх опонентів знайти проти нього справжній компромат, а якщо неспроможні – то не заздрити чужим успіхам! Навіть пожартував з цього приводу, опублікувавши фото, де тримає в руках не картки, а покемонів.

Народний депутат впевнений, що до будь-якої ситуації, доброї чи поганої треба ставитися з гумором, додаючи перцю для обговорення злим язикам!

 img_20161021_194746

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.